Almanya Medyum

Almanya Berlin’de Medyum Hoca arayan Değerli Berlinli dostlarımız yazılarımızı sonuna kadar okuyun çünkü medyum ve hoca hizmeti nasıl verildiğini uzaktan görüntülü ya da Berlin’de İstanbul kuruma gelen danışanların nasıl bir hizmet aldıklarını burada okuyabilirsiniz. Almanya’da Büyücü Hoca hizmeti yerine İstanbul’da kurumu olan Medyum HOCA sizlere Aşk, İlişki, Evlilik, İş Hayatı, Kariyer ve Ortam Enerji analizini psişik enerji ile sizleri sorunlarınıza ışık tutuyor.

Almanya Berlin’de Sağlam Medyum Hoca ve Bire bir görüşen medyum Berlin halkının ilk tercihidir. Her bölgede Olduğu Gibi Berlin bölgesinde Medyumlar Epey Fazla. Berlin İlindeki Medyumların bu kadar fazla olması sizin için iyi zannedilebilir Ancak, Durum Öyle Değildir. Bir şey Ne kadar Fazla Olursa İnsanların Tercih Yapması’da O kadar Zor Olur. İnsanlar Berlin ilçesinde bir medyuma ihtiyaç duyduklarında karşılarına bir sürü Medyum olduğu zannedilen ki çıkar. Bu Durumda İnsanların Berlin bölgesinde Gerçek Bir Medyum Bulmaları Çok Zor Olur. Birçok Kişi Medyum Olmadığı Halde Kendini Medyum Berlin Gibi Gösteren İnsanlar Tarafından Kandırılmaktadır.

Berlin gerçek medyum
Berlin bölgesinde Gerçek Bir Medyum Arıyorsanız Öncelikle Şu Hususu Bilmenizde Fayda Var. Berlin ilçesinde bir çok kişi medyum olduğunu söylüyor. Gerçek Medyum ile sahte medyum kişileri Birbirinden Ayırt Etmek İse Medyuma İhtiyaç Duyan Kişiye Kalıyor.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?
Sahte Medyumların Tek Amacı İnsanların Paralarını Almaktır. Oysa gerçek medyumlar İnsanlara Yardımcı Olmak Niyetinde Olan . Eğer Medyum Olduğunu İddaa Eden Kişi Sizde Sürekli Para Koparmak Niyetinde İse Ondan Hemen Uzaklaşın.

Almanya Berlin İlinde Gerçek Bir Medyum Arıyorsanız Spiritüel uzman Medyum HOCA ‘yı Tavsiye Ederiz. Metafizik uzmanı Medyum HOCA , Kurumu İstanbul ilin’de Olup Kesinlikle Büyü ve Sihir Yapmaz, Fal Bakmaz. Spiritüel uzman Medyum HOCA , Aslında Yaşam Koçu ve Metafizik Bioenerji Uzmanı Olup Bu Alanda Gerekli Eğitimlerini Almış ve doğuştan yetenekli Bir Hocadır. Medyum HOCA ‘nın Uzmanlık Alanları Büyü, Vefk, Tılsım ve Muska Gibi İnsanın Üzerine Olumsuz Yönde Etki Eden ve Aurasına Zarar Veren yapılmış negatif etkilerini temizlemektir.Sizde Üzerinizde Büyü Vefk Gibi Auranıza Zarar Veren Bir Çalışma Yapıldığını Düşünüyor Bunların Etkilerini Temizletmeyi Düşünürseniz Bizlerden Danışmanlık Hizmeti Talep Edebilirsiniz.

Güzel Berlin ilçesinde Doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeyen insanımız nefsine yenik düşmeden büyü ve fal olaylarından uzak duracaktır.

Berlin’de bizi telefonla arayan danışanlarımız bizi Berlin’de zannedebilir fakat bizim kurumumuz İstanbul ilinde bulunmakta olup açık adresimize iletişim sayfasından ulaşılabilir. Berlin’de İstanbul’a şubemize misafir olup yüz yüze danışmanlık alabilir aklınızda soru işareti kalmamış olur eğer gelme durumunuz uzaktan görüntülü hizmet alabilirsiniz .Sizlerin tercihinize saygımız var.

Berlin güvenilir medyum
Medyum HOCA Karadeniz kökenli olup Samsunda Doğmuştur. Lisans Eğitimini Ondokuzmayıs Üniversitesini Biyoloji bölümünü bitirmiştir geri kalan eğitim sürecinde spiritüalizm alanında Metafizik, Bioenerji ve Reiki gibi dallarda Doğuştan yetenekleriyle beraber Yeditepe Üniversitesini Yaşam koçluğu ve Bioenerji uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.Bu ilmini Berlin Halkına destek amacıyla sizlerle beraberdir.Spiritüalizm alanın alt dalları olan Medyum, Parapsikoloji , Bioenerji ,Reiki ve Metafizik konularında uzmanlaşma gibi eğitim süreçlerine devam etmektedir.

Berlin büyü
Bizler Büyünün Günah Olduğuna İnanan Ve Asla Büyü Yapmayan İnsanlarız. Çünkü Büyü Yapmak Kuranı Kerimde Acıkça Yasaklanmış Bir Şeydir. Ayrıca Hz. Peygamber’in Büyü Yapmayı Büyük Günahlar Arasında Gösteren Hadisi Şerifleri Vardır. Bu Nedenlerle Biz Büyü Yapmıyoruz. Şunu Kesinlikle Aklınızdan Çıkarmamalısınız. Berlin yaşayan biri Eğer Bir Kişiye Büyü Yaptırmak Niyetinde İseniz Bundan Hemen Vazgeçmelisiniz. Büyü Sizin İçin Son Çare Gibi Görünebilir Ancak Hiçbir Zaman Gerçek Bir Çözüm Değildir. Bu Nedenle Size Tavsiyemiz Kesinlikle Büyü Yaptırmayın, Yapana da İtibar Etmeyin.

Berlin fal ve falcı
Fal Bakmak, Gelecekten Haber Vermek Aslı Astarı Olmayan Şeylerdir. Hz Allah Kaderi Bizzat Kendisi Yazar Ve Hiç kimse İle Asla Paylaşmaz. Cinleri Haber Almakta Kullandığını Söyleyenler Yalancıların Ta Kendileridir. Çünkü Cinler Gelecekten Haber Alamazlar. Bu Nedenle Fal Bakmak, Fal Baktırmak, Gelecekten Haber Vermek Kuranı Kerimde Açıkça Haram Kılınan Büyük Günahlardandır. Berlin bölgesinde’de Falcılık Yapan İnsanlar Elbette Vardır. Falcı fal Bakarak Size Kaderinizi Söylediğini İddaa Edenler Varsa Bu Tip İnsanlar Sahtekar Medyum Grubundandır, Kesinlikle İtibar Etmeyiniz.

Berlin Kitap Açtırmak
İnsanların Birçoğunun Rağbet Ettiği Bir Durumdur Kitap Açtırmak. Berlin İlin’de Kitap Açan Berlin Var. İnsanlar değerli Kuranı kerimin adına Kitap denilmesi İslam alemine ciddi saygısızlıktır. Bu nedenle, bu düşünceye sahip olanları uyaralım.

Kitap Açmak Nedir?

Adından da Anlaşılacağı Üzere Kitap Açmaktır. Hoca Kitabı Açar size bir sürü safsata söyler Sizde İnanıp Parayı Verirsiniz. Biraz Alaycı Bir Tabir Olduğunun Farkındayız Ancak Durum Gerçek tende Böyledir. Yukarıda Kader Konusuna Biraz Değinmiştik. Kaderi Sadece Hz. Allah Bilir. Peygamberler Dahil Hiçbir Hocaya, Hacıya, İnsana, Meleğe, Cine, Şeytana, Papaza Bildirmez. Kitap Açan Berlin Size Doğum Tarihinizi Anne Adınızı Sorar, Ebced Harfleriyle Hesap Yaparak Bir Rakam Bulur Ve Size O Rakama Denk Gelen Yazıyı Okur.

Örnek Vermek Gerekirse;

Adı Ayşe Olan Bir Kişinin Doğum Tarihi 12, 07, 1960 Olsun. Hoca Bu Verilere Göre Hesap Yapar Ve Bir şeyler Söyler. Peki Aynı Tarihte Doğan Başka Bir Ayşe’nin Durumu Ne Olacak? Tabiki Onada Aynı Şeyleri Söyleyecek. Yani Aynı Kaderi Diğer İnsanlara Söylediğini İdda Edecek. Hz Allah Hiç kimsenin Kaderini Bir Başka Kimse İle Aynı Yazmamıştır. Bu Nedenle Berlin İlinde Kitap Açan Hoca‘lara İtibar Ederek Paranızı Harama Harcamayınız. Bunun Yerine Hz. Peygamberin Az Sadaka Çok Belayı Yok Eder Hadisi Şerifine Uyarak Sadaka Verebilir Ve Bir Çok Belanın Yok Olmasına Vesile Olabilirsiniz.

Berlin’de Medyum veya dürüst hoca arayanlar birebir görüşmek hakları vardır. İstanbul’da kurumumuza randevu alıp Medyum Hoca bakım veveyanışmanlık hizmeti alabilir. Berlin ya da İstanbul dışından arayan danışanlarımız bizlere Hava ve Kara yolu ile İstanbul’daki Danışmanlık kurumuza gelerek metafizik uzmanından destek alabilir.

Berlin dışında ve Kuruma Gelme durumum yok diye değerli danışanlarımızın güven problemi yaşamadan uzaktan online Whatsapp ya da Skype üzerinden danışmanlık hizmeti almaları mümkündür.

Berlin, Uzaktan Danışmanlık Nasıl Alabilirim ?
Enerjiler boyutsal olduğu için sizle görüntülü whatsapp uygulamasıyla irtibata geçerek Ayağa kaldırarak enerji dairesi kurarak ve psişik güçleri harekete geçirerek durum tespiti yapar. Berlinli neresin de olduğunuz önemli değil. Tercih sizin Kurum ya da online tek yapmanız Danışmanlık Merkezimiz’den Randevu oluşturmanız yeterlidir. Randevu oluşturmak için numaralı hattımızı arayabilirsiniz.
Içinde bir çok kişi olması ve bu kişilerin bir çok konu hakkında talepler alabilmeleri sebebi ile siz de kendileri ile güven içinde çalışabilirsiniz.

Birçok özel işlemi sorunsuz bir şekilde yapabilen gerçek medyumlar arayan kişiler için Almanya medyumları en çok önerilen seçenekler arasında yer alırlar. Özellikle medyum Medyum isminin öne çıktığı bu ülke de isteyen herkes kısa zaman içinde sonuç alabilir. Siz de araştırmalarınızı yaparken dikkatli olmalı ve özellikle gerçek medyumların yaşadığı ülkelerden biri olan Almanya’da medyum Hoca ile çalışarak kendinizi de çevrenizde ki kişileri de güven altına alabilirsiniz.

Başa dön tuşu