Çalışmalarım

Öncelikle hepinizi selamların en güzeli olan Cenab-i Allah’ın selamı ile selamlıyorum Selamünaleyküm

Yaklaşık 40 Yıldır Gizli İlimler, Parapsikoloji, Cinler Alemi, Havvas, Ledün İlmi, Hipnotizma, Bio Enerji ve Birçok Gizemli, Bilinmeyen konularla ilgili araştırma ve çalışmalar yapıyorum.

Halk arasında her ne kadar Medyum olarak anılsamda Piyasada kendine Medyum, Hoca, Astrolog, Manevi Şifacı, Falcı, Büyücü, Parapsikolog,Okultist, Spirtüalist, Daha pek çok ünvanlarla anılan kişilerden oldukça farklı olduğumu onlarla aynı çalışma ve düşünce içerisinde olmadığımı beni gerek medya’dan gerek yakından tanıyan kişiler çokiyi biliyorlar.

Ben Medyum Ünvanını Bu işi gizli saklı yapmamak için kullanıyorum. Çünkü Benim yapmış olduğum iş Hocalık Halk arasında Cinci Hoca derler yukarda giriş bölümündede anlattığım gibi ben İlmi Havvas İlmi Ledün ile alakalı araştırma ve çalışmalar yapmaktayım. Ama bu işi Vergi Levhalı yapmak için yapmış olduğum bu işe en ideal isim Medyum.

Ben 1990 senesinden bu yana sayısız gazete ve dergide ropörtajlarım yayınlandı bir çoğunda köşe yazarlığı yaptım. Yine bugüne dek sayısız radyo ve televizyon programları hazırlayıp sundum birçoğuna konuk olarak katıldım. Medyumluk alanında Türkiye’de sayısız İlk’lere imza attım İlk Resmi Medyum luk ofisi açmak Medyum olarak ilk radyo televizyon programı yapmak ilk gazete ve dergilere ropörtaj vermek ve köşe yazmak gibi pek çok İlk’i Medyumluk alanında Türkiye’ye ben getirdim.

Yine İnternet üstünde İlk web sitesini yine ben açtım. Önceden arama motorlarında google yoktu alta vista vardı yahoo arama vardı o vakitler internete “Medyum” yazdığınızda yalnızca benim websitem ve benimle ilgili haberler çıkardı hatta bir dönem google a yalnızca “Medyum” yazdığınızda soyadıma bile gerek kalmadan yalnızca “Medyum Hoca ” çıkardı şimdi Medyum Yorumları çıkıyor Medyumlar çıkıyor bunlar neysede sevgili ziyaretcilerim…

Şimdi İnternete bakıyorumda “Medyum” yazdığınızda yüzlerce hatta binlerce Medyum adı altında halkımızı kandıran, dolandıran, inanç ve umut tacirliği yapan kişiler çıkıyor işin enteresan yanı bu bireylerin nerdeyse % 99 u değil medyum medyumluğun m sinden bile bi haber kişiler Bu kişiler işi o kadar abartmışlarki kimisi 7 günde kesin sonuç der kimisi ölüyü mezardan çıkaracağını iddia ediyor kimisi kanser dahil tüm hastalıklara şifa bulduğunuı iddia ediyor.Kimisinin farklı isimlerle onlarca farklı medyumluk adı altında internet siteleri var hatta bir çoğuda yalnızca webmasterlik yapıp kendine bir medyum ismi bulup medyumum diyerek yalnızca cep telefonu ve maille müşteri bulup onları dolandırıyorlar.Hatta kendilerine güvenip gönderdiğiniz Resimleri bilgileri kişisel sırlarınızı internette yayınlamakla veya örneğin aranızda muhabbet oluşması için resim ve bilgilerini gönderdiğiniz sevgilinize sizi şikaet edeceğini, eşinizle probleminiz var ise sizi eşinize şikayet edeceği yönünde sizleri tehdit ediyorlar.

Ben bu işi düzgün yapan ofis açan adı soyadı yeri yurdu belli olan bireyleri tenzih ediyorum. Ama maalesef Ülkemizde kendisini Medyum olarak tanıtan bireylerin nerdeyse %99 u sahtekar Lütfen bu kişilere itibar etmeyiniz. Medyumluk Gerçek manada ilim gerektiren bilgi beceri gerektiren bir konudur. Öyle zannedildiği gibi gaybtan haber veren büyü yapan dine ters düşen çalışmalar yapan kişiler Medyum değildirler. Birde nerdeyse tüm medyumların Cinleri var buda çok yanlış bir konudur Bir kişi medyum olması için illa cinleri olması gerekmiyor ama hangi medyumun sitesine baksam bir sürü cini olduğunu yazıyor nerdeyse tamamı ya cin çarpınca veya rüyasında ak sakallı bir dede görünce medyum olmuş. Bunların tamamı yalan dolan Ben Medyumluğa ne rüyamda ak sakallı dede görünce neden cin çarpınca başladım ben Ailemden gelen Ocaklık geleneğini devam ettirmek için Medyumluk Yapıyorum

Sevgili ziyaretcilerim bir önemli hususu daha dile getirmek istiyorum fal baktığını, büyü, muska yaptığını iddia eden farklı güçleri olduğuna inanan hatta birazcık dini bilgisi olan veya imamlık yapan pek çok kişi bile artık ben Medyum um diyor hatta birçoğu ofis açıyor. İnternet siteleri kurup milleti dolandırıyor.
Birde Medyum Şikayetleri Güvenilir Medyumlar Dolandırıcı Medyumlar diye pek çok internet siteleri var. İnanırmısınız bunların tamamı bir kişiye ait o kişide ismi bizde saklı olan sahtekar dolandırıcı medyum olduğunu iddia eden bir şarlatan.Websitesinde ücret karşılığı medyumları övüyor sanki okuyuculardan gelmiş gibi takdir teşekkür yazısı yayınlıyor Ücret ödemeyenler hakkındaysa bu sahtekardır dolandırıcıdır diye yazılar yayınlıyorlar.
Yan tarafta yapmış olduğum çalışmalar hakkında siz sevgili ziyaretcilerime bilgiler vermeye gayret ettim.
Ben Yıllar önce İlk Medyum luk ofisimi açtığımda Duvarımda “Sorunlar Bitmez Çareler Tükenmez” diye bir slogan yazıyordu. Hala ofisimde bu yazı duruyor. Ben hiçbir sorunun çözümsüz olmadığına inanıyorum. Sorunlarınıza Çözüm için Yeterki doğru yerde doğru zamanda doğru kişiyle doğru adreste olun… Eğer bu yazının tamamını okuduysanız zaten Doğru adrestesiniz demektir.
Sevgi, Saygı ve Dua ile Cenab-i Allah’a Emanet olunuz
Son olarak defalarca “SORUNLAR BİTMEZ, ÇARELER TÜKENMEZ” Diyorum
Medyum Hoca

Başa dön tuşu