Göz Bağlama Büyüsü

Bağlılık, ilişkileri ayakta tutan en temel hissiyatlar arasında başta yer almaktadır. İçinde bağlılık olmayan bir ilişkide zamanla saygı ve dürüstlük de bitecektir. Bunların getirisi ile ilişkideki rağbetyi, sıcaklığı ve aşkı azaltmasıdır. Sonuç olarak tahmin edilebileceği üzere ilişki bitecek, çiftler ayrılacaktır. Bu tür sorunların yaşanmasının en genel nedeni partnerlerin, sevgililerin ya da eşlerin gözünün dışarda olmasıdır. Genellikle erkeklerde daha sık görülen bu durum aldatmak sayılmasa dahi dışarda gözü olan kişi fırsatını bulursa ihanet de edecektir. Tam olarak bu sebeple böyle durumlara erken müdahale etmek ilişki için en hayırlısı olacaktır. Göz bağlama büyüsü gibi bağlılığı sağlamakta olan büyüler ritüeli belli bir vakit alan büyülerdir. Eğer gereğinden çok vakit kaybedilir ise ilişkiyi büyü ile bile kurtarmak mümkün olmayabilecektir. Bu sebeple ilişkideki sorunlar farkedildiği anda profesyonel bir medyum ile iletişim kurulmalı ve ritüele başlanmalıdır.

Birlikteliklerdeki bağlılık sorunlarının birkaç temel nedeni olabilmektedir. Uzun ilişkilerde daha sık rastlanılan rağbetsizlik ve partnerin dışarda gözünün olması her ilişkide yaşanabilecek sorunlardır. Yani kendinizi bu sorunu yaşamakta olan tek kişi olarak düşünmenize hiç ihtiyaç yoktur. Hatta bağlılık büyüleri çağımızda en sık yaptırılan büyülerdir. Bundan anlayabileceğiniz gibi günümüz ilişkilerinin çok büyük bir çoğunluğu bağlılıktan yoksundur. Eğer sizin de ilişkinizde bağlılık problemleri, rağbet azalması ve iletişim kopuklukları var ise yazımızın yararı olacaktır. Bu yazımızda partnerinizin tüm rağbetsini size yöneltmesini sağlayacak büyünün etkileri ve yapımına dair her detaya değineceğiz.

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ ETKİLERİ
Daha çok evli çiftlerin yaşadığı bağlılık eksiklikleri ve ilişki içinde zamanla azalan rağbetnin yarattığı gerginlikler herkezin başına gelebilir. Böyle bir probleme sahipseniz kendinizi yalnız ya da bunu deneyimleyen tek kişi olarak görmemelisiniz. İlk olarak endişe etmemeli, sakin kalmalı ve gözü dışarda olan partnerinizin üzerine gitmemelisiniz. Böyle davranışlar rağbetsi azalmış partneri daha da soğutabilecektir. Eğer ilişkinizi kurtarmak istiyorsanız herkezin başvuru yaptığı ve yüksek çoğunluğunun başarılı sonuç aldığı yollara başvurmalısınız. İlk olarak partneriniz ile düzgün bir iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. Sonuç alamazsanız bir sonraki seçeneğiniz çift terapisi olmalıdır. Eğer bu da sonuç vermez ise o zaman deneyenlerin memnuniyetsizlik yaşamadığı son çareyi denemelisiniz. Doğru medyum tarafından yapılacak göz bağlama büyüsünün memnun bırakmadığı kimse olmamıştır. Ama tekrar belirtiyoruz ki istenen sonuçları alabilmek için doğru medyum seçiminin yapılması gereklidir. Büyünün yapımı ile alakalı ayrıntılara geçmeden önce etkilerinden bahsetmemiz sizi aydınlatacaktır.

Büyünün tesirleri altındaki kişi, eşine, sevgilisine daha sadık hale gelecek ve dürüstlükten şaşmayacaktır.
İlişkileri kurtarmak için uygulanmakta olan bu büyü ile partnerinizin dışarıda gözü olmayacağı gibi rağbetsini çeken tek karşı cins beraber olduğu kişi olacaktır.
Büyü yapılan kişinin partnerine olan rağbetsi ve alakası da zamanla artacağı için samimi, sıcak bir beraberliğin temeli kurulacaktır.
Birliktelikteki pek çok problemin çözümü olan bağlılık tekrar başlayacağı gibi çiftin arasındaki iletişim daha sağlıklı bir hale gelecek.
Büyünün etkisindeki bireyin partnerine daha özverili davranması sağlanacak, bununla birlikte ilişkinin gidişatı istenen hale gelecektir.
GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Yukarıdaki etkiler büyünün genel etkileridir ve işinde uzman bir medyumun yapacağı göz bağlama büyüsü ile gerçekleşecek ilk tesirler bunlardır. Layığı ile uygulanmakta olan bir büyünün tek tesirleri bunlar olmayacak ve daha pek çok iyi tesir görülecektir. Büyünün tüm tesirleri ilişkiyi istenen hale getirmeye yönelik olacağı için ilişkiniz beklediğinizden bile daha huzurlu hale gelecektir. Eğer büyünün tesirlerinin arzu ettiğiniz sonuçları vermesini arzuluyorsanız sağlamanız gerekli olan birkaç koşul vardır. İlk olarak büyü hakkında yeterli bir brağbet dağarcığı elde etmelisiniz. Bu koşul büyü ile alakalı birkaç durumda sizlere yardım edecektir. Eğer büyü hakkında gerekli brağbetlere sahip olursanız medyum hoca arayışınız sırasında sahte medyumların palavralarını farkedebilirsiniz. Medyum arayışınızda ve büyü ile alakalı brağbetler edinme konusunda sitemiz gibi net, objektif brağbet kaynaklarına başvurmanız en doğru karar olacaktır.

Büyünün başarılı bir biçimde gerçekleşmesi için sağlanması gerekli olan diğer koşul ise doğru medyum seçimini yapmaktır. Medyumların farklı farklı profesyonellıkları olabilmektedir. Kimi medyum büyü bozma işlemlerinde profesyonel iken kimisi büyü yapma konularında daha başarılıdır. Bazı medyumlar kötü niyet büyülerine ve kara büyülere daha aşina oldukları için o işlemleri diğer işlemlerden daha başarılı bir biçimde gerçekleştirebilirler. Bazı medyumlar ise iyi niyet büyülerinde, ak büyülerde ve benzeri işlemlerde ön plana çıkan işlemler gerçekleştirmektedirler. Günümüzde bir elin parmaklarını geçemeyecek sayıda medyum her çeşit ruhani işlemde profesyonel haldedir. Fakat problem büyü ilimlerinde belli bir hikmete ulaşmış medyumların zor ulaşılır olmasıdır. Eğer bahsetmekte olduğumuz profesyonel medyum ve hocalara ulaşmak istiyorsanız medyum arayışınızda itinalı olmalı, incelikle hareket etmelisiniz. Büyüden alacağınız sonuçları medyum seçiminizin belirleyeceğini unutmayınız. Eğer yaptırdığınız büyü tutmaz ise sorun medyumunuzun yeterli profesyonellığa sahip olmaması ya da sahtekar olması olabilir. En başta işinde uzman bir medyum bulursanız büyünün tutması halinde ne olacağını düşünmeye bile lüzum kalmaz.

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ TARİFİ
Aradığınız medyumu bulmanız halinde büyünün gerçekleşmesinde önem teşkil eden son bir koşul kalıyor. Bu da büyü ritüelinin usulünce tamamlanmasıdır. Göz bağlama büyüsü yapımında uygulanmakta olan ritüel iki aşamalıdır. İlk aşama profesyonel medyum tarafından gerçekleştirilir ve büyünün ikinci aşamasına o zaman geçilebilir. İkinci aşamanın iki farklı yöntemden tamamlanması mümkündür. İlk yol ikinci aşamanın medyum tarafından uzaktan gerçekleştirilmesidir. İkinci yol ise medyumunuzun size talimatlar vermesi ve ikinci aşamanın sizler tarafından uygulanmasıdır. Hangi yolun seçileceği bütünüyle medyumunuzun inisiyatifi ile belirlenir. Eğer medyumunuz ikinci aşamayı size talimatlar vererek tamamlamayı uygun görürse bunun sebebi büyünün sizin ilişkiniz üstünde en iyi böyle işleyecek olmasıdır. İlişkiye özel uygulanmakta olan göz bağlama büyüsünün ritüeli, her ilişkide değişiklikler gösterebilmektedir. Ancak temel bir ritüel olduğu için diğer ritüeller de bundan türemiştir. Şimdi sizlere ikinci aşamada uygulanabilecek temel ritüelden bahsedeceğiz.

Uzman medyum büyünün ilk ritüelini layığı ile tamamladığında büyünün manevi enerjileri bir nesneye aktarılabilir. Bu nesne yenilebilir bir şey olur ve büyü yapılacak kişiye yedirilmesi, yemeğine karıştırılması gerekir. Böylelikle büyünün tesirleri kişiye direk şekilde yönlendirilmiş olmaktadır. Göz bağlama niyetiyle yapılan büyünün ikinci aşaması tamamlandığında etkiler direk şekilde tetiklenecektir. Eğer üstünüze düşen kısımları doğru bir biçimde tamamlarsanız ritüel bittikten bir gece sonra ilk tesirler görülmeye başlar. Büyünün ilk ritüeli 3 ile 17 gün sürecek, sonrasında medyumun inisiyatifi ile ikinci aşamaya geçilecektir. İkinci aşamanın tamamlanması da bir gece süreceği için 5 ile 18 gün arasında büyü tamamlanır. Yani büyünün tutma süresi bütünüyle yardım alacağınız medyumun ustalığına bağlıdır. Etkilerin ilişkinizi arzuladığınız hale getirmesi de bir o kadar süreceği için bitmek üzere olan ilişkilere sahip kişilere tavsiyemiz vakit kaybetmemeleridir. Çünkü büyünün ritüeli tamamlanana kadar ilişkiniz daha da beter hale gelebilir. Büyü ritüeline ne kadar çabuk başlanır ise ilişkinizdeki sadakatsizlikle, bağlanma problemleri ve ilgisizlikler o kadar çabuk bitecektir.

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ KİMLERE YAPILABİLİR
Büyünün tesirleri ve yapılışıyla alakalı tüm ayrıntıları aktardığımızı düşünüyoruz. Eğer bu konular hakkında yanıtını alamadığınız sorularını kaldıysa bize çekinmeden ulaşabilirsiniz. Ziyaretçilerimizi merakta bırakmayacağımızı bildiriyor ve büyüyle ilgili bir diğer konuya geçiyoruz. Göz bağlama büyüsü isminden dolayı yalnızca sevgililere, eşlere yapılabilirmiş gibi duruyor. Fakat bu büyünün etkilerinden faydalananlar yalnızca ilişkisinde bağlılık problemleri olanlar değildir. Göz bağlama büyüsünün tesirleri başka problemlerin da çözümü olabilmektedir.

Mesela kumar, alkol ya da benzeri bağımlılık ve alışkanlıkları olan aile büyükleri de bu büyü ile bu problemlerden uzak hale getirilebilmektedir. Kumar, alkol ya da madde bağımlısı dostlar, akrabalar ve ebeveynler göz bağlama büyüsüyle kurtarılabilmektedir. Büyünün tesirleri, kişinin bağımlılığına olan tüm ilgisini bitirecektir. Bu sayede arkadaşlıklar, aileler olması gerektiği hale gelebilir. Fakat bu niyetler ile yapılan büyünün ritüeli daha çetrefilli olduğu için büyüyü yaptıracağınız medyumun da daha deneyimli olması gerekir. Eğer çevrenizde sevdiğiniz birinin böyle bir sorun yaşadığını görüyorsanız ve ona yardımcı olmayı istiyorsanız büyüyü yaptırabilirsiniz. Fakat sizleri uyarmamız gerekli olan bir konu vardır. Gözü bağlanmak ve kötü alışkanlığından kurtarılmak istenen kişiye büyü gerçekleştirilirken bir konuya büyük özen göstermek gereklidir. Büyünün ikinci aşamasında kişiye uygulaması yapılacak olan işlem, kesinlikle bağımlılığının etkisindeyken uygulanmamalıdır. Alkol ya da madde bağımlısı bireyler, alkolün ya da maddenin etkisinde değilken ritüel tamamlanmalıdır.

Eğer ihanet eden partnerinize göz bağlama büyüsünü yaptırmak istiyorsanız büyünün ritüeli sırasında ihanete devam etmediğinden emin olmalısınız. Büyünün bir ile iki hafta süren ritüeli boyunca, partneriniz sizi aldattığı kişiyle görüşmemelidir. Aksi takdirde büyünün enerjileri kötü etkilenecek, büyü tutmayacaktır. Bunu sağlayabilirseniz ihanet eden sevgiliyi, eşi tekrar bağlamak mümkün hale gelecektir. Ayrıca bağlama büyüsü hakkındaki yazımızı da okuyarak ekstra bilgi edinebilirsiniz. Büyüler hakkında tüm soru ve meraklarınız için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Başa dön tuşu