İş Büyüsü

Günümüzde iş bulmanın ne kadar güç bir hale geldiği dikkate alındığında iş büyüsü yaptırmaya yönelik taleplerin artmasını doğal karşılamak gerekir. Kimi insan iş bulmakta büyük zorluklar yaşamaktadır kimisi ise çalışıyor olsa bile kazandığı paranın bereketi olmamaktadır.

Rızık Kapama Büyüleri

İnsanlar üzerine yapılan kara büyü uygulamaları kişilerin ne yaparsa yapsın maddi açıdan geri gitmelerine neden olur. Rızık bağlama büyüsü yapılan bir insan çabalarının karşılığını göremez ve iş konusunda pek çok sorunla karşılaşır. İşsiz kalıp iş büyüsü yaptırmak isteyenlerin bir bölümü da kendilerine yapışan bağlama büyülerinden etkilenen insanlardır. Eğer insanların üstünde bu tür olumsuz bir bağlama büyüsü var ise evvela bu büyü çözülmelidir.

Rızık Açmak İçin Yapılan Çalışmalar

İnsanların ya kendilerine yapılmış olan bağlama büyüleri sebebiyle veya yaşadığımızın hayatın doğal problemleri sebebiyle iş bulma konusunda veya kazandığı paranın bereketsiz olması konusunda ara sıra yardıma ihtiyaç duydukları bir gerçektir. Günümüzde eğitimli insanlar bile iş olanaklarının kısıntılı olması sebebiyle iş bulma konusunda ciddi sorunlar yaşamaktadır. İşsizliğin çok olduğu bu dönemde insanların iş büyüsü yaptırarak çare aramalarını doğal karşılamak gerekir. Bu sebeple yapılan büyüler kişinin rızkının açılmasına yöneliktir ve genelde vefk yöntemi ile gerçekleşir.

İş bulma amaçlı hazırlanan vefkler kişiye özeldir. Kişinin adı, anne adı ve doğum tarihi ile yapılan hesaplamalar söz konusudur. Öncelikle kişi üstünde bir rızık kapatma büyüsü var ise bu giderilir. Medyum hocalar bakım yaparak böyle bir etkinin söz konusu olup olmadığını görürler ve bu büyünün bozulması için gerekli çalışmaları yaparlar. Kişiler düzenli salavat-ı şerife okurlarsa bu dua da rızıklarının açılmasında çok etkili olacaktır. Ayrıca pek çok dua ve esmanın yürekten okunması sayesinde insanlar iş ve rızık konusunda fayda görebilirler.

Başa dön tuşu