Zenginlik Büyüsü

Zenginlik büyüsü hakkında internette çok bilgiler ama çoğu kirli bilgileri. Bu makalemde gerçek bilgileri vermek istedim. Bu büyü genel olarak Soğdlar ve Yahudiler ’in fazla yaptırdığı bir büyüdür. Eski zamanlarda kervancılık işi yapan tüccarlar zenginlik büyüsü yaptırırlardı. Günümüzde ise ticaretle uğraşan, mal varlığını büyütmek isteyen iş adamları yaptırıyorlar.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?
Tecrübelerimle yapmış olduğum ve her seferinde başarıyla sonuçlanan zenginlik büyüsü için tuzlu su ve beyaz mendil kullanılıyorum. Tuzlu su ticaret için inandırma gücünü ve beyaz mendil ise parayı temsil ediyor. İlk olarak beyaz mendil bir gece boyunca tuzlu su içinde bekletiyorum.

Tuzlu suyun içine koyulan beyaz mendilin bulunduğu kabın ağzını da sıkıca kapatıyorum. Tuzlu su açıkta kalmamalıdır. Mayalama süresi olarak bilinen süreç mendilin tuzlu suda kalma süresidir. Bu süreçteki bir hata yapılan büyünün tam tersine para kaybetmeye sebep olabilir. Sabah güneş doğduktan sonra kapağı açıyorum.

Mendil kabın içindeyken su, özellikle duvar dibinde gölge olan toprağa dökülmelidir. Kabın içinden aldığım ıslak mendili katlayıp büyü yapılacak kişinin kıyafetinin içerisine vücuda temas edecek yere yerleştiriyorum. Mendil kurusa bile akşam karanlık olana kadar çıkarılmaz. Karanlık olduğunda mendili çıkarıyorum ve suyun döküldüğü toprağa gömüyorum. Önemli olan gömülme sırasında medyum olarak söylediğim tılsımlı kelimelerdir. Bu adımlardan sonra zenginlik büyüsü tutmuştur.

Zenginlik Büyüsünün Etkileri
Yaptığım zenginlik büyüsü eğer tutarsa ticaret yapan kişi üst üste başarılar gösterir. Her girdiği işten kazançlar sağlar. Sizde zenginlik büyüsü yaptırmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bana ulaşabilirsiniz.

Zenginlik Büyüleri Nelerdir?
Yahudilerin zengin olmasının temelinde yatan zenginlik büyüsü ticaret ve hizmet alanlarında iş sahiplerinin kısa bir süre içinde zengin olmasını sağlamaktadır. Medyum hoca ise zenginlik büyüsü etkisini müslümanlarında kullanarak zengin olabileceklerini söylemektedir.

Hatta onlar için yardımcı olan hoca vefk ve etki gücü ile büyüyü bizzat yaparak zengin olmayı isteyenlere yardımcı olmaktadır. Medyum hoca evvela Tevrat bilgisi, büyü ilmi ve kendine ait olan yeteneğini kullanmaktadır. Ancak bunu beraberinde zenginlik büyüsü için tuzlu su kullanmayı ve beyaz kağıt ile çalışmayı tercih etmektedir. Böylece medyum hoca tıslımlı kelimelerini parayı ve inanmayı temsil eden bu iki nesne üzerine okuyarak malın ve paranın çoğalmasını sağlamaktadır.

Zenginlik Büyüsü Tarifi
Zengin olmayı isteyen herkes çeşitli yollar dener. Çok çalışsa daha bir türlü zengin olamayan, para sıkıntısı çeken insanlar bu nedenle farklı yollar deneyebilir. Kimileri bu sebepler şans oyunlarına, kumar oynamaya yönelir ancak bu da çoğu zaman zengin etmez ve hatta daha da fakirleştirir. İşte bu sebeple insanlar son çare olarak zenginlik büyüsü yaptırmak isteyebilir. Tabi bu büyüyü yapmak kolay değildir. Herkesin yapması söz konusu dahi olamaz. Büyü yanlış ellerde işe yaramaz ve belki de zararlı bile olabilir.

Bu sebeple ritüelleri bir biçimde öğrenen kişilerin evde tek başına bu büyüyü yapmayı denemesi bile çok gereksizdir. Zenginlik büyüsü gibi özel bir büyüyü, özel birilerinin yapması gerekir. Bu konu da, büyü yapan insanın bilgi ve birikiminin beraberinde sahibi olduğu manevi güçte büyünün etkili olması için bir hayli önemlidir. Bu saydığımız fonksiyonları göz önüne aldığımızda, etkili büyü yapmada ilk sırada gelen kişide Medyum hocadır.

Medyum hoca , pek çok büyü, büyü bozma ve dua işleminde olduğu gibi zenginlik büyüsünde de tekrar tekrar başarılı olmuştur. Kendisinden zenginlik büyüsünü talep eden çok kişiye yardım etmiş ve zengin olmasına vesile olmuştur.

Adından da anlaşılacağı gibi, Zenginlik Büyüsü, bir şahıs tarafından servet ve bolluk kazanmak ve servet elde etmek için gerçekleştirilmiş olan önemli bir sihir uygulaması olarak bilinir. Zenginlik büyüsü olarak bilinmesine rağmen, esasında medyumlar ve bilginler tarafından bir para büyüsü ya da bir para büyüsü olarak iletilir. Bu eski büyü kitaplarında yer alan bir büyüdür ve genelde bu niyetin beyaz sihir ya da kara büyü olduğu belirlenir.

Zenginlik büyüsü, malzemeyi düzeltmek, kötü bir durumdan çıkmak ve işleri elinden çıkarmak için iyi bir iş yapılırsa beyaz büyü olarak bilinir. Ancak, bir insanın mali durumu iyiyse, bir ev, bir araba, bir yandan tasarruf edilen para, vb. Istekleri için yapılan bir kara büyü olarak bilinir. Her durumda, böyle insanlarca yapılan büyüleri tutmaz.

Zenginlik Büyüsü, fakir bir adamın finansal problemlerin üstesinden gelmek için inşa edeceği bir sürece sahiptir. Bazı söylentilere göre, zengin Yahudilerin bugün geldiği söyleniyor, çok eski bankacılık işlemleri olmadığında para harcıyorlar. Aslında, bu büyü bir Yahudi büyüsüdür ve ülkemizde veya İslam dini ülkelerinde para kazanma yasağı adına yapılmamıştır. Aslında, çoğu psişik heceleme yazılımı bu süreçlerle ilgilenmiyor.
Servet büyüsünü tutarsam, tüccar tutarlı bir başarı elde eder. Bu her işten gelir sağlar. Bir servet büyüsü yapmak istiyorsanız, iletişim numarasından benimle iletişim kurabilirsiniz. Yahudi zenginliğinin altında yatan servet büyüsü, işletme sahiplerini kısa bir süre içinde ticaret ve hizmet açısından zengin kılar.

Psişik Hoca, Müslümanların servet büyüsünü kullanarak zengin olabileceğini söylüyor. Aslında onlara yardım eden Hoca, büyü ve nüfuz gücü ile büyü yaparak zengin olmak isteyenlere yardım eder. Psişik Hoca evvela Tevrat’ın bilgisini, sihir bilimini ve onun yeteneğini kullanır.

Bununla beraber, tuzlu su kullanmayı ve servet büyüsü için beyaz kağıtla çalışmayı tercih eder. Böylece, psişik öğretmeni Hoca, parayı temsil eden bu iki nesnede para kelimelerini okur ve malların ve paranın çoğaltılmasına inanır.
Bir servet büyüsü yaratmayı keşfettiğinizde nasıl cömert davranacağınıza dair bazı lüzumsuz temel bilgiler vardır. Birine para vermek ya da büyük ortalama para dağıtmak için ayağa kalkmanıza gerek yok. Bu bilinen hatalardan birisidir.

Aslında, içinizdeki niyet, zorluklarınıza bakarak yaratılır. Bir kişinin finansal durumu çok zayıfsa, malzemeyi sıfırdan düzeltmenin etkili olduğunu görüyoruz. Bir insan gerçekten paraya ihtiyaç duyarsa, büyük olasılıkla Zenginlik Büyüsü tutar. Herhangi bir büyünün elbette garantisi yoktur.

Zenginlik büyüsü neden yapılır nasıl yapılır diye sorabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere bu büyü; zenginleşmek amacıyla yapılır. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişinin en büyük emeli; varlıklı, zengin ve refah seviyesi yüksek biri haline gelmektir. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişi; kişinin kendisi olabileceği gibi bir başkası da olabilir.

Zenginlik büyüsü yaptıran insanların sayısı oldukça çoktur. Gelen geri dönüşlere göre ise; bu büyüden memnun kalma ihtimalleri de oldukça yüksektir. Yani bu büyüden sonuç alanların sayısı yüksektir diyebiliriz. Zenginlik büyüsü yalnızca bunlarla sınırlı değildir.

Tehlikeli yanları da çoktur. Bu büyü insanların başına çeşitli musibetler getirebilir. Bu büyü insanları geri dönüşü zor olan tehlikelerle baş başa bırakabilir. Bu büyü bazen insanı çok zenginleştirirken bazen de elinde avucunda ne var ise alıp götürebilir. Bu büyü bir hayli tehlikelidir diyebiliriz. Bu sebeple ne kendinizi riske atın ne de bir yakınınızı. Olabildiğince bu tarz büyülerden sizin uzak durmanızı öneri ederiz.

İnsanoğlu yaşamı boyunca çalışıp çabalamakta ve zengin bir hayata kavuşmak için gayret göstermektedir. Medyum Hoca, pek çok insanın zengin olabilmek için kendini gece gündüz paraladığının ve eline koca bir sıfır geçtiğinin önemini belirtiyor. Bir yanda bazı insanlar emeksiz ve zahmetsiz zenginleşirlerken, emek ve alın teri tüketen insanlar da kıt kanaat geçinmek mecburiyetinde kalıyor. Bu nedenle insanlar zenginlik büyüsü yapan hocalar hakkında araştırmalar yapmaya başlıyorlar. Medyum Hoca, insanların zenginlik büyüsü yapan hocalar arasında gösterdiği kıymetli bir medyumdur.

Kıymetli hocamız insanların zengin olabilmek için her yolu denedikleri halde mallarında veya ticaretlerinde bereket olmamasından yakındıklarını dile getirmektedir. Bu nedenle malları bereketlendirecek ve ticaretlerini bollaştıracak zenginlik büyüsü yapan hocalar arasında Medyum ,hoca da yer almaktadır. Bir çok define arayıcısı, define aramak ve define bulmak için uğraşmalarına rağmen cinler nedeniyle altın veya kıymetli eşya çıkaramamaktadırlar. Medyum Hoca, bunun gibi insanlarca zenginlik büyüsü yapan hocalar arasında en iyilerinden biri görülmektedir.

Hocamız sayesinde gerek define çıkarmak gerekse de ticaret ve değişik yollarla zengin olan çok sayıda insan bulunur. Medyum Hoca, insanlara paranın esasında çok önemsiz bir meta olduğunu ve sırlar aleminin daha kıymetli olduğunu anlatıyor olsa da insanlar parayı ve zenginliği sevmektedirler. Herkesin Medyum Hoca gibi dünya görüşü olmadığı için zenginlik büyüsü yapan hocalar içinde en iyisi olan kıymetlimize başvurdukları ve aldıkları başarılı sonuçlar ile hayatlarının değiştiğine hergün şahit olmaktayız.

Başa dön tuşu