Anasayfa / Aşk Büyüsü / Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk, dünyanın her köşesinde kutsal kabul edilen, duygular arasında kutsiyeti olduğuna inanılan bir kavrama sahiptir. Aşkın kendine ait bir gücü olduğu ve bu güç ile insanları tesir altına aldığı efsaneler ve birçok kitapta aşıklar tarafından anlatılmış, aktarılmıştır. Bu efsanevi güç aslında binlerce yıl önce yeryüzüne inen büyü ilimi sayesinde olduğu gün yüzüne çıkmaktadır.

Metafizik varlıklar, insanlar üzerinde hem olumlu hem de olumsuz sonuçlar doğurabilecek etkiler oluşturabilir. Olumsuz etkileri bir yana bırakır isek; olumlu sonuçlar arasına gösterilebilecek en güzel şey Aşk Büyüsüdür.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü, insanlar arasında duygusal bir bağın oluşunda görev alan, birleştirici bir gücü bir yöntemdir. Bu yöntem sadece medyumlar tarafından uygulamaya dökülmesi durumunda etkisi göstermektedir. Yapılışı konusunda net bilgiler yoktur. Her medyumun kendine özel olarak geliştirdiği bir yöntem şekli bulunmaktadır. Belli başlı istenilen materyaller ise şunlardır;

  1. Büyü yaptırmak isteyen kişinin temel bilgileri ve güncel olarak çekilmiş bir fotoğrafı
  2. Büyüye maruz kalacak kişinin temel bilgileri ve güncel olarak çekilmiş bir fotoğrafı
  3. Büyüye maruz kalacak kişiye ait bir saç, tırnak veya bir elbise parçası

Bu materyallerin elde edilmesi durumunda medyumların çalışma süresi başlamaktadır. Sonuçlar, büyüye maruz kalacak kişinin irade durumuna göre değişmekte olup genel olarak değişim süresi bir hafta olarak belirlenmektedir. Burada üstünde durulması gereken konu medyumun alanında sahip oldu bilgi birikimi ve tecrübedir. Medyumun tecrübesine inanılıyorsa, kısa sürede başarılı bir çalışma ortaya çıkacaktır.

 

Etiketler: aşk büyüsü, aşk büyüsü nedir, aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü yapan medyum

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …