Anasayfa / Aşk Büyüsü / Aşk Büyüsünün Etki Süresi

Aşk Büyüsünün Etki Süresi

Büyü dünyası.. Bu dünya öyle karışık bilgiler içerir ki çoğu zaman uzman kişiler bir araya gelse dahi anlaşılamayan konular her zaman bulunmakta. Tartışmaların odak konusu genellikle Aşk Büyüsü üzerine olduğunu söyleyebiliriz. Tartışmalara neden olan konu ise, bu büyünün herkes tarafından ev ortamında rahatlıkla yapılabileceği, gerekli şartlar oluşması durumunda herkesin mutlu bir yuva kurmanın ilk aşamasını gerçekleştirebileceği söylenmektedir. Bu söylemler ile ilgi bizim görüşlerimizin ne olduğunu birazdan paylaşacağız.

Yukarıdaki söylemlere bir cevap vermek gerekir ise, bizlerde bu duruma katılmıyoruz. Her insan ev ortamında büyü yapmaya kalksa idi medyumlara ne gerek kalırdı? Hele ki duygusal ilişkileri kontrol edebilmek adına yapılan Aşk Büyüsünde… Bu büyü, dünya üzerinde yer almış, sevgi bağlamında en yoksun kişiyi bile aşk dolu bir hale getirebilir, yuva kurma ihtimali hiç olmayan kişileri dahi bir araya getirebilir. Etki alanını tam anlamı ile hiç kimse tahmin edemez. Bu kadar güçlü etkileri olan bir büyünün insan sağlığı ya da psikolojisi üzerine etkisi bulunmaması, dışarıdan bakıldığında hiçbir şekilde fark edilememesi gerçekten mükemmel bir şey olduğunu kanıtlayabilecek bir durum olduğunu göstermektedir.

Bu büyünün bilinen yüzlerce yapılış şekli bulunmaktadır. Her medyum, profesyonelliğe adım attığı anda kendisine has uygulama yöntemleri geliştirmektedirler. Bu nedenle bilinen bazı temel bilgiler dışında bu büyünün nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler pek fazla bulunmamaktadır. Gerekli bilgiler ise, büyüyü yaptıracak kişinin adı soy adı, güncel olan bir adet fotoğraf, büyüye maruz kalacak kişilerin de aynı bilgilerinin ve bir adet kişisel eşyanın temin edilmesi durumunda medyumlar çalışmalara başlar ve kısa süre içerisinde büyünün başarılı sonuçlar vermesini sağlayacaktır.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

medyum Bağlama Büyüsü

Medyum ve Medyumların Gizli Güçleri

Medyumların Gizli Güçleri Hayat, bazen herkese güzel şeyler vermez ve her kese eşit davranmaz. Kimine …