Bağlama Büyüsü Ters Teper Mi?


Bağlama Büyüsü Ters Teper Mi?

Bir önceki yazımızda Aşk Büyüsü üzerine hazırlamış, büyünün maruz kalan üzerinde ters tepme meydana getirir mi diye kısa da olsa bir yazı yazmaya çalıştık. Mail aracılığı ile birçok okur, bu durumun bağlama büyüsü üzerindeki durumunu merak etmelerinden dolayı bağlama büyüsü üzerine de bir yazı hazırlayarak bağlama büyüsünün uygulanması durumunda ters tepme yapıp yapmayacağından bahsedeceğiz.

Öncelikle bu yazıyı okuyan herkes şunu bilmelidir ki hangi büyü olursa olsun ufak da ters tepme payı her büyü uygulaması içerisinde bulunmaktadır. Bunda hem medyumun hem de büyüye maruz kalacak kişinin etkisi bulunmaktadır. Büyüye maruz kalacak kişi kendisini metafizik saldırılara karşı korumuş ise ne yaparsanız yapın o kişi büyüden etkilenmeyeceği gibi büyünün ters tepmesine neden olmaktadır. Medyumların da büyü uygulamaları sırasında yapacakları küçük bir hata tüm planları yerle bir edeceği gibi büyüye maruz kalan kişinin ters etkiler göstermesine neden olacaktır.

Bağlama Büyüsü ile işleri yoluna koymak ve yuvasına tekrar dirlik gelmesini isteyen kişiler bir anda hüsranla karşılaşabilir, ters tepen bağlama büyüsü ile eşini, sevgilisini tamamen kaybeden kişiler son zamanlarda sıkıntılarına ek çareler aramaktadırlar. Sizlerde bu kervanın yolcusu olmak istemiyorsanız medyum seçiminizi kesinlikle doğru yapmalı ve kararınızı medyum Özgür Mesut hoca ile yapmalısınız. Kendisi birçok kişi üzerinde Bağlama Büyüsü gerçekleştirmiş ve tamamında olumlu sonuçlar alarak ters tepme ile bugüne kadar kesinlikle karşılaşmamıştır.

Incoming search terms:

  • baglama buyusu tersi tepermi

Benzer Yazılar

Medyum MARKUS

Medyum MARKuS

Medyum MARKuS

Bana yapılan büyüler dahi beni güçlendirmeye devam etti. Şu anda emrimde Rahmani şeytani ve Hristiyan alemleri bulunmaktadır. Rabbimin izniyle insanlara faydalı olmaya çalışıyorum.

Takip Edin

Beni Sosyal Medyadan Takip edebilir ve Ulaşabilirsiniz

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Haber Bülteni

Bültene Kaydolunuz. Düzenli olarak yazılarımızı takip ediniz.

Fanpage