Anasayfa / Aşk Büyüsü / Büyü Bozma İşlemi Nasıldır

Büyü Bozma İşlemi Nasıldır

Türkiye’de çalışmalarda bulunan medyumların büyük bir kısmı Büyü Bozma işlemleri için rahatsız edilmektedirler. Kişi üzerinde büyük etkiler bırakmayan büyüleri her medyum rahatlıkla çözebilmektedir. Hatta büyünün türü tespit edilmesi durumunda ev ortamında da rahatlıkla kişiler kendi uğraşları ile de çözebilmektedir. bunun için okunması gereken bazı dualar bulunmaktadır. Okurlarımız için tavsiye edeceğimiz bir kaç dua bulunmaktadır. Günlük hayatımızda da sık sık okuduğumuz Fatiha Suresi ve İhlas suresi gerçekten güçlü etkileri bulunan dualardır. büyüye maruz kalan kişi ile aynı odada bu duaları okursanız kısa süre içerisinde normal hayatına dönebileceğini görebilirsiniz.

Bu söylediklerimiz tabi ki basit etkileri bulunan, insan hayatına ve yaşantısına müdahale etmeyen büyüler için geçerlidir. Halk arasında Cin Musallatı olarak bilinen yüksek derecede büyüye maruz kalan kişilerde bu duaların etkisi çok az görülmektedir. Bu tür cin saldırıları için yapılması gereken Büyü Bozma işlemleri oldukça zor ve büyük miktarda bilgi ve tecrübe gerektirir.

Günümüzde birçok uzman medyum hoca, bu tür büyülerin bozumu sırasında büyük tehlikeler yaşamıştır. Bazı durumlarda musallat kendi üzerine sıçrayarak hayatından olmuştur. Cinler, esir aldıkları bedenleri terk etmek istemezler. Bu yüzden Büyü Bozma uygulaması sırasında tüm gücü ile medyum üzerinde etki kurmaya çalışır. Eğer medyumun ilim gücü yüksek ise tüm gücü tükenmiş cini esir altında bulunan bedenden çıkarır. Eğer ilim gücü düşük ise cin medyum üzerinde de etkiler bırakarak o anda canını alır. Bu yüzden birçok medyum Büyü Bozma işlemi sırasında yapılan büyü türüne göre işlem yapmaktadır. Kara Büyülere maruz kalan kişiler ile işlem yapmaktan kaçınmalarının temel nedeni bu yüzdendir.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …