Anasayfa / Aşk Büyüsü / Büyü Bozma

Büyü Bozma

Son zamanlarda her 3 insandan 1 tanesi büyüye maruz kalabiliyor. Büyülerin türüne göre bir anda hayatı kararabiliyor, bilincini, insanlığını yitirebiliyor. Sadece ülkemizde değil, dünyanın her köşesinde kara büyüler ile uğraşan çok fazla medyum ve büyücü yer almaktadır. Bu kişiler insanların başına gelebilecekleri umursamayarak çok farklı ve karanlık büyüler yapmaktadır. İnsanlar büyüye maruz kaldıklarını anladıkları zaman kedere, üzüntüye kapılmalarına gerek yok. Sadece büyü bozma üzerine çalışmalar yapan hocalar bulunmaktadır.

Büyü, yapıldığı andan itibaren bir tarafı mutlu edebiliyor, bir tarafında hayatını karartabiliyor. Bu durum genellikle kara büyüler yapımından sonra meydana gelmektedir. Ak büyüler yapıldığında büyüye maruz kalan kişinin sağlığına, ruhuna, psikolojisine herhangi bir zarar gelmemektedir. Burada devreye insanın ne amaçla büyü yaptırmak istediği önemlidir.

Büyü bozma işlemi yapılan büyü türüne göre değişmektedir. Bazı büyüler kolay bir şekilde hem medyumlar aracılığı ile hem de bireysel olarak ev ortamında bozulabilmektedir. Bazı büyüler de vardır ki her medyum bozamaz. Domuz büyüsü, tuvalet büyüsü gibi kara büyü olup sonu ölüm getiren büyüler için özel çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu işlemlerin gerçekleştirilebilmek için öncelikle yapılan büyünün ne olduğunun öğrenilmesi gerekmektedir. Eğer büyü basit bir büyü ise her medyum kolaylıkla bozabilmektedir. Eğer büyü gerçekten ağır sonuçlar meydana getirmeye başlamış ise bunun için öncelikle medyumun büyü yapımı sırasında kullanılan malzeme, nesneyi tespit etmesi gerekmektedir. Bunlar üzerine hazırlayacağı tılsımlar, vekfler hazırlayarak kişi üzerinde ayrı bir seans düzenlemesi gerekmektedir.

Büyü bozma işlemi, ağır büyülerde çok da az bir oranla başarısızlık görülmektedir. Yapılan büyü eğer gerçekten çok kuvvetli ise birden fazla medyumun bir araya gelerek ortak çalışmalar yürütmesini tavsiye etmekteyiz.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …