Anasayfa / Aşk Büyüsü / Büyü Hakkında Yanlış Bilinenler

Büyü Hakkında Yanlış Bilinenler

Sosyal ortamlarda sürekli dolaşan bir haber ile ilgili bir yazı hazırlamak istedim. Bağlama Büyüsü şu şekilde yapılır, bu şekilde yapılır gibi bilgi kirliliği dolanmaktadır. Birde bu bilgilere inanıp de deneyen kişileri gördükçe şaşırıyorum. Yahu bu iş bu kadar kolay değildir. Siz bilgileriniz ile kolay bir şekilde büyü yapabileceğinize inanıyor musunuz? Bu işler için yıllarını veren, tonlarca eğitim alan medyumlar o zaman boşa uğraşıyorlar. Büyü sıradan kişilerin ellerinde oldukça tehlikeli bir silaha dönüşebilir. Bu güne kadar kaç kişinin aklını yitirdiğini, ailesi ile beraber katledildiği bilgilerini görüyoruz. Eğer aklınızda Aşk büyüsü, Bağlama Büyüsü gibi büyüleri yaptırmak var ise gerçekten bir medyum bulmanız gerekmektedir.

Artık devir sahte medyumlara, büyücülere inanma devri değildir. Büyü oldukça güçlü etkiler barındıran, etkisinde kalan kişinin tüm yaşantısı değiştirebilir, duygularını, düşüncelerinin, kararlarının yönetimini başkasının eline verilmesini sağlayabilen bir güçtür. Bu yüzden güvenemediğiniz kişiler ile adını dahi anmamanız gerekmektedir.

Büyü günümüzde sadece medyumların yapabileceği bir iştir. Eğer Kur’an bilginiz, dua bilginiz, arapça, süryanice gibi dilleri bilmiyorsanız işin ehli kişilere güvenmeniz gerekmektedir.

Bazı büyüleri yapabilmek için süryanice duaları bilmek, arapça yazılar yazılması gerekmektedir. Bu yüzden medyumlar çocuk yaştan itibaren bir medyumun yanında eğitime başlarlar ve yeterli bilgiye ulaştıklarında ise el verme usulü ile medyum hocasından yetkileri kendi üzerine alır.

Büyü dünyası oldukça karanlıktır. Her insanın bünyesinin kabul edemeyeceği olaylar meydana gelmektedir. Bu yüzden oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Bazı büyüler yaptırılırken büyü yaptıranın da göz perdesi açılır. Görmek istemeyeceğiz varlıkları görebilir, saldırılarına maruz kalabilirsiniz.

Son olarak da başta belirttiğimiz gibi sakın internet ortamında yer alan bilgilere inanmayın.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …