Anasayfa / Bağlama Büyüsü / Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur

Büyüler, dünya üzerinde her istediği kişinin isteklerini yerine getirmesine rağmen, büyüden etkilenen kişiler için hayat eskisi gibi yürümüyor. Ak büyü olarak adlandırılan masumane büyüler için bozum işlemlerine pek fazla gerek olmadığı gibi bu büyülerin keşfedilmesi de biraz zordur. Dışarıdan bakılması durumunda fark edilemeyen bu büyüler yalnızca medyumlar tarafından belirlenebilir, bozulabilir.

Büyü Nasıl Bozulur

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere ak büyüler için büyü bozma işlemi oldukça kolaydır. Hatta bireysel olarak da kur’an ve dualar ile de bozumlar yapılabilmektedir. Kara büyüler içinse durum keşke bu kadar kolay olabilse idi. Kara büyülerin yapımları sırasında aracılıkta bulunan ifrit cinler, büyülerin bozulamaması için ellerinden geleni yapar, kişilere daha çok zarar vermek adına çalışmalar yapmaktadırlar. Sadece gerçek medyumlar, alanında uzmanlığını başta çevresindekilere kanıtlamış kişiler karanlık büyülere karşı çalışmalar yapabilmektedir.

Büyüye maruz kalan kişi üzerinde yapılacak çalışmalardan bahsetmek gerekir ise; büyüye maruz kalan kişiler kendisine ve çevresindekilere zarar vermemeleri adına bir odaya hapsedilir ve medyumların özel yöntemleri uygulamaları için bekletilir.

Büyü bozabilmek gerçekten özel bir işlemdir. Yukarıda yazdıklarımız biraz basit gibi görünüme sahip değildir. Eğer gerçek bir büyü bozma işlemi yapılmak isteniyorsa; alanında uzman bir medyum olan Özgür Mesut Hoca ile iletişime geçilmeli ve tüm sıkıntılar net bir şekilde anlatılmalıdır. Ancak bu şekilde sorunlar çözüme kavuşturulabilir.

 

Etiketler: Büyü Bozma, Büyü Bozma Nedir, Büyü Nasıl Bozulur, Büyü Bozan Medyum

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

medyum Bağlama Büyüsü

Medyum ve Medyumların Gizli Güçleri

Medyumların Gizli Güçleri Hayat, bazen herkese güzel şeyler vermez ve her kese eşit davranmaz. Kimine …