Anasayfa / Aşk Büyüsü / Büyü Yapabilen Medyumlar

Büyü Yapabilen Medyumlar

Büyü yapabilme yetkisi yer yüzünde daha öncede bahsettiğimiz üzere yalnızca medyumlara verilmiş, yalnızca medyumlar aracılığı ile yapılan büyüler geçek etkilerini göstermiştir. Bu durumdan dolayı birçok kişi medyum olma telaşına girmiş ve büyü yapabilme yeteneği kazanmak amacı ile çeşitli arayışlar içerisinde bulunmuştur.Büyü Yapabilen Medyumlar  Bu arayışlar sonucunda medyumluğun sonradan kazanılan bir durum olmadığını, doğuştan gelen bazı yeteneklere sahip olunması gerektiğini öğrenmektedirler.

Doğuştan gelen yetenekler doğrultusunda medyum olabilen her kişininde büyü yaptığını söyleyemeyiz. Her medyumun kişisel yetenekleri birbirinden farklıdır. Bazı medyumlar uygulamaları ile şifa getirme yeteneğine sahip olabilir. Bazı medyumlar ise sadece alanı fark etmeksizin büyüler yapabilir. Bazı medyumlar ise sadece büyü bozma uygulamaları üzerine çalışma yapmaktadır. Her üç özelliği bulunan medyumlar da elbette bulunmakta olup tam anlamı ile kendilerini geliştirmiş, uzman kişiler olarak adlandırılmaktadır.

Büyü yaptırmak isteyen kişilerin bu bilgiler doğrultusunda kendilerine uygun bir medyum tip örneği seçmeleri gerekmektedir. İletişimde bulunacakları medyumun uzmanlık alanı sorgulanmalı, yapılacak büyü türü ile ilgi bir deneyimi olup olmaması kesinlikle sorgulanmalı ve gerekirse referans kaydı dahi istenilmelidir. Bunun temel nedeni ise büyülerin sadece bir kere yapılma hakkı vardır. Bunu doğru kişi ile gerçekleştirmez ise sonuçları ağır ve geri dönüşü kesinlikle olmayabilir.

Yukarıda belirttiğimiz özelliklere sahip olan Medyum Özgür Mesut hoca, sizler için büyü konusunda uzmanlığını kanıtlamış bir kişi olarak görülmekte her daim aranıza yer alarak hizmet sağlamaktadır.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …