Anasayfa / Aşk Büyüsü / Büyüler ve Birbirleri ile Bağlantıları

Büyüler ve Birbirleri ile Bağlantıları

            İstanbul medyum sektörü alanında büyük bir gelişme göstermiş ve onlarca medyum mesleğini bu ilde ofisten ve internet üzerinden icra etmektedir. Medyumlar yaptıkları iş gereği insan hizmeti sundukları için yaptıkları işin ciddiyeti oldukça fazladır. Bu nedenle yapılan büyü işleri gizemli halleri ile sırlarını korumaktadırlar. Büyüyü herkes yapamayacağı için yapılan büyüyü bozmakta yine medyumlara kalmaktadır. Büyü bozma mutlaka yapılmalı ve tesiri bir süre sonra insan üstünden kaldırılmalıdır. Medyumlar günümüzdeki ilişkiler için en etkili bağlama büyüsü başta olmak üzere tüm ilişki çeşitleri için büyü yapabilmektedirler.

En etkili büyü çeşitleri nelerdir?

En etkili büyü çeşidi başta papaz büyüsü ve aşk büyüsü çeşitleridir. Aşk büyüsü yarım kalmış aşkları bir araya getirmek için yaptırılmaktadır. Günümüzde istatistiklerde medyumlara etkili aşk büyüsü yaptıranlar ilk sırada gelmektedir. Yaşanan ilişkilerde çarpıklıklar çok yaşandığı için birçok aşk formunu koruyamadığı için yarım kalmakta ve aşk büyüsüne ihtiyaç duyulmaktadır. Papaz büyüsü ise en geniş kapsamlı olup erkek menisinden ve kadın adet kanından yapılmaktadır. Erkeğin kadının istediği yönde hareket etmesine neden olmaktadır.

Evlilik büyüsü ile yıldızname büyüsü bağlantılı mıdır?

            Evlilik büyüsü ile yıldızname arasında paralel bir bağlantı bulunmaktadır. İnsanın mutlu olabilmesi için yıldız burcuna olan özelliklerine göre ilişki yaşanması gerektiği sonucunu vermektedir. Mutlu bir evlilik için yıldızname uyumu şarttır. Yıldızname büyüsünün tılsımı oldukça geniş olup gizemi medyumlar tarafından hala araştırılmaya devam etmektedir.

Bağlama büyüsü nasıl yapılmaktadır?

            Bağlama büyüsü sorun yaşanan ilişkilerdeki kopuklukları ortadan kaldırmak için yapılmaktadır. Biten ilişkileri geri döndürme büyüsü ile hemen hemen aynı özellikleri gösterse de bu büyü etkili olup erkeği çılgına çevirmekte ve partnerine delicesine bağlamaktadır. Kişisel eşyalar kullanılarak bağlama büyüsü yapılmaktadır. Medyum bağlama büyüsünü kısa sürede yapmakta olup tılsımı insana hemen geçmekte ve etkisini göstermektedir.

medyum ve büyüler
Büyüler

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …