Anasayfa / Aşk Büyüsü / Büyüler ve Büyü Bozma

Büyüler ve Büyü Bozma

Büyüler Ve Büyü Bozma

Medyum mesleği uzun yıllardan bu yana hayatımızda olması gereken birçok büyü işlerini yapmak için var olan bir güdümsel meslektir. Medyumlar insan hayatındaki işlevsel özelliklere dayanarak ve farklı üçler ile birlikte hareket ederek insan hayatına yön vermektedirler.

İstanbul medyum konusunda ülkemizin kalbinin attığı en önemli illerden biridir. Burada sayısız medyum bulunmakta olup işlerini çeşitli şekillerde icra etmektedirler. Medyumlar insanların isteklerine göre büyüleri farklı kategorilerde yapmaktadırlar, papaz büyüsü, evlilik büyüsü, aşk büyüsü, yıldızname büyüsü gibi.

Yıldızname büyüsü nedir?

Medyum olan bir kişinin yıldızname büyüsü yapması için yıldızlar alemi ile ilgili fiziksel bilgileri ve yıldızları çok iyi yönetmesini bilmesi gerekmektedir. Yıldızname fal gibi görünse de kesinlikle fal değil büyüdür, Çünkü en etkili aşk büyüsü yapmak için insanın yıldız özelliğine bakılmaktadır. Aşk büyüsü ile yıldıznamenin bağlantısı olup, insanın aşk hayatındaki aksaklıkları için insanın doğduğu gündeki yıldızın konumuna bakılarak büyü yapılmaktadır.

Bağlama büyüsü ne için yapılmaktadır?

Etkili bağlama büyüsü daha çok erkekler için yaptırılmaktadır. Farklı nedeler ile evi terk eden ya da eşine hiç yaklaşmayan erkekler için geri döndürme büyüsü ile bağlantılı olarak yapılır. Büyü erkeğin farklı bölgelerinden alınan kıl ile yapılmakta ve tılsımı insana hemen tesir etmektedir.

Evlilik büyüsü ve büyü bozma nedir?

Yapılan büyülerin etkileri oluştuktan sonra mutlaka büyü yaptırılan medyuma bozdurulmalıdır. Evlilik büyüsü kesinlikle ihmal edilmemeli büyü çiftleri evlilikleri evlendirdiğinin ertesi günü bozdurulmalıdır. Aksi halde farklı güçler çiftleri egemenliği altına alır ve olumsuz gelişmeler meydana gelebilir. Bu nedenle evlilik büyüsü başta olmak üzere yapılan büyüler amacına ulaştıktan sonra büyü bozma yapılması gerekmektedir. Büyü bozma işleminde etki altına alınan cin görevden alınmakta, zorluk çıkaranlar ise medyum tarafından yakılarak ortadan kaldırılmaktadır.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …