Anasayfa / Aşk Büyüsü / Büyüler ve Ruhsal Enerjimiz

Büyüler ve Ruhsal Enerjimiz

Büyüler Ve Ruhsal Enerjimiz

Gerek dini ve gerekse ilimsel kaynakların büyü konusunda ifade ettiği en önemli ortak nokta; insanoğlunda görülen psikolojik rahatsızlıkların önemli bir bölümünün büyü nedeniyle yıldızname üzerinde ortaya çıkan etkiler ile meydana geldiğidir. Pek çok medyum bu durumu deliller ve yorumlarla halka izah etmektedirler. Büyü kavramı medyumlar tarafından da bahsedildiği üzere gerçektir ve asla göz ardı edilmemesi gerekmektedir.

Büyü Türleri

Ruhsal enerjimizi oldukça yakından etkileyen büyüler içerisinde aşk büyüsü en dikkat çekici olanıdır. Çoğu zaman bağlama büyüsü ile karıştırılan aşkın büyüsü sayesinde birbirlerinden nefret eden insanlar dahi yuva kurar hale gelmektedirler. Aşk büyüsünün bir ileri derecesi olan evlilik büyüsü de hem evlilik birlikteliğinin sağlanması hem de evliliklerde görülen sorunların ortadan kaldırılması için tercih edilen büyü türleri arasında yer almaktadır.

Medyumların Rolleri

Her ne kadar ülkemizde medyumlar topluma yanlış tanıtılsalar da özellikle kötü büyüler için büyü bozma ve vefk işlemlerinde medyumların başarıları göz ardı edilememektedir. Örneğin etkili aşk büyüsü yapılan bir bireyin bu durumu tespit edip büyüden kurtulması için mutlaka bir medyuma danışılması gerekir. Veyahut iyi giden bir evlilikte sonradan ortaya çıkan nedenlerden ötürü ayrılmak durumunda kalan çiftler etkili bağlama büyüsü ile yeniden eski saadetlerine kavuşabilmektedirler.

Diğer Büyü Türleri

Yukarıda belirtilen büyülerin yanı sıra aile mutluluğu için geri döndürme büyüsü de kullanılmaktadır. Ayrıca diğer istek ve arzuların gerçeğe dönüşmesi için papaz büyüsü de medyumlar tarafından gerçekleştirilen büyü türleri arasında yer almaktadır. Yapılacak her tılsım ve büyünün etkinliğini belirleyen faktörler mevcuttur. Büyü konusunda ilmi kuvvetli hoca tarafından yapılan tılsımlar daha etkili olmaktadır. Ayrıca büyü yapan medyum kişisinin de konusunda ehil olması büyü etkilerini artırmaktadır.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …