Anasayfa / Aşk Büyüsü / Büyülerin Gerçek Kullanım Alanları

Büyülerin Gerçek Kullanım Alanları

Büyüler, dünya üzerine ilk başta hangi amaçlar ile geldiği henüz bulunamamıştır. Tarihin birçok yerinde, birçok farklı alanlarda kullanılmış, birçok farklı sonuçların alınması büyüler ile meydana gelmiştir.

Rivayetlere göre Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın güzelliğini, insanların gözünde oluşan muhteşem güzelliğini büyü ile aldığı, yine aynı şekilde Mısır firavunlarının piramitler yapımında halkı büyü ile kontrol altına aldığı ve bu şekilde yönlendirmeler ile devasa yapıtları inşa ettikleri söyleniyor.

Papazlar, Avrupa’nın birçok noktasında Hristiyanlığı yaymak adına insanları büyü ile kararlarına müdahale ettiği ve bu şekilde hızlı bir şekilde yaygınlaştığı da söylenmektedir.

İslam coğrafyası içerisinde büyü çok fazla yaygın değildi. İslam dinine göre büyü insanların uzak durması gereken, oldukça zararlı ve haram kabul edilmektedir.

Büyülerin Gerçek Kullanım Alanı ise, insanların ruhsal ve psikolojik dünyasına etki eden, kararlarına yön veren ve çevrede bulunan insanlara zararlar vermek amacı ile kullanılmaktadır. Büyüye maruz kalan kişiler, metafizik varlıkların saldırıları altında kalır ve esirleri durumuna gelir. Onlar tarafından verilen her emri yerine getirmek durumunda gördükleri için bilinçlerini kaybetmektedirler.

Büyüler yapısı ve etki alanlarına göre bir sınıflandırma içerisine girmektedirler. İnsanların ölümü ile sonuçlanan, çevresinde bulunan insanlara da zararlar veren büyüler kara büyüler olarak adlandırılmaktadır. Sonucu ölüm ile sonuçlanmayan sadece insan psikolojisine etki eden büyüler ise ak büyüler olarak adlandırılmaktadır.

 

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …