Anasayfa / Aşk Büyüsü / Cin Musallatının Sebepleri

Cin Musallatının Sebepleri

Günümüzde bir insan büyüye maruz kalmadan da Cin Musallatına maruz kalabilmektedir. Bunun başlıca nedenleri vardır. Birinci neden olarak, aile içerisinde bir kişi, sürekli metafizik varlıklar ile uğraşması nedeni ile musallat o kişiye değil aile içerisinden bir başka kişide görülmektedir. İkinci neden kişi direk olarak kişiden kaynaklanmaktadır. Eğer kişi, büyü dünyasını merak ediyor, cinler alemi ile iletişim kurmak istiyorsa, tabiri caiz ise belasını bulabiliyor.

Cinler alemi ile insan alemi yaratılırken, birbirleri ile bağ kurmaları yasaklanmış, birbirlerini görmelerini engellemek adına insanların gözlerine bir perde çekilmiştir. Bir merak uğruna yüzyıllarca yıl önce bu perde açılmış ve 2 tür varlık birbirleri ile iletişime geçmiştir. Cinler, yapısı itibari ile güçlü elementler ile donatılmıştır. Bu elementler ile saniyelik hızda dünya turu yapabilir, nesneleri eşyaları bir yerden başka bir yere taşıyabilir, insan beynini kontrol edebilir.

Bu nedenle insanlar, bireysel anlamda çözüm bulamadığı konuları bu varlıklar aracılığı ile çözüme kavuşturmak isterler. Yanlış iletişim kurma cabası çoğu zaman bir felakete neden olup Cin Musallatı ile sonuçlanabilir. Musallata uğrayan kişiler için artık hayat durmuş, kontrolleri elinden alınmış bir dünya başlar. Cinler, ele geçirdikleri bedenler ile insanoğluna zarar vermek için ellerinden geleni yapmak için eylemlerde bulunurlar. Eğer medyum cin ırkı hakkında güçlü bilgiler biliyorsa musallatı erkenden önleyebilir, bitirebilir. Eğer karanlık dünyada yaşayan cinler ise, durum çok kötü bir hali almadan önlem alınması gerekmektedir.

Cin Musallatı, genellikle gençlerin toplu olarak bulunduğu, merak adı altında gerçekleştirdikleri ufak ayinlerde meydana gelmektedir. Kahve fincanı ile çağırma, elde edilmiş gizli bir dua ile musallat kendisini göstermektedir.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …