Anasayfa / Aşk Büyüsü / Etkili Bağlama Büyüsü

Etkili Bağlama Büyüsü

 

Etkili Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü ile ilgili daha önceden geniş bilgilere yer vermiş, bu yazımızda ise konunun güncelliğini sağlamak, bu uygulamayı ilk defa gören yada aklında soru işareti bulunan kişiler için bir kılavuz görülmesi amaçlanmıştır.

Bağlama büyüsü, birleştirici etkisi bulunan nadir büyüler arasındadır. Büyünün kişinin üzerinde tam anlamı ile oluşturduğu etkiyi maalesef kimse tahmin edememektedir. En korkunç son ile ayrılan çiftleri bile bir araya getirebiliyor. Bunu dışarıdan bir göz fark edemiyor ve sonuçlar tamamen doğal olarak gözlemlenebilmektedir.

Büyüler, geçmişten günümüze kadar tamamen medyumlar aracılığı ile yapılmıştır. Özel yetenekleri bulunan bu kişiler haricinde büyü yapabilmek oldukça zor ve belalı bir iştir.

Bağlama büyüsü ne kadar da ak büyü olarak nitelendirilse de yapımı oldukça zordur. İnsanın özellikle duygusal anlamda verdiği kararlara müdahale etmek oldukça zordur. Değişimler kısmi olarak gerçekleşir ve uzun vadeye yayılması tavsiye edilir.

Bağlama Büyüsüne maruz kalacak her kişide yüzde yüz başarı oranı beklememek gerekir.  Bu durum hatta tüm büyü türleri içinde geçerlidir. Her büyüden kısmi olsa da bir başarısızlık durum bulunmaktadır. Bunun temel nedeni, kişinin kendisini büyü ve diğer varlıklara karşı koruyucu bir güç edinmiş, bu gücü sürekli yanından eksik etmemesinden kaynaklanmaktadır. Bu durum genelde bir muska aracılığı ile sağlanmaktadır. Medyumlardan bu konu ile ilgili daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …