Anasayfa / Büyü Bozma / Gerçek Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Gerçek Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Büyü bozma çalışmaları ile ilgili bir yazı geçmiş yazılarımızda yer almakta ve bu yazı bir hayli dikkat çekmiş durumda. Medyum Özgür Mesut hocamız, yenilenen büyü bozma yöntem ve teknikleri hakkında bilgiler paylaşmaya devam ediyor.

Büyü bozma denilen olay, büyüye maruz kalan bir kişi bedeninde yer alan ya da ruhuna baskı yapan metafizik varlıkların saldırılarını önlemek amacı ile yapılan alternatif tıp yöntemine verilen genel bir isimdir. Bazı büyüler kişinin direk bedenini ele geçirebildiği gibi bazı büyülerde ise saldırılar sadece fiziki boyutta yer almaktadır.

Metafizik varlıkların saldırılarını kesebilmek adına cin bilimine hakim olabilmek, cin diline hakim olabilmek gerekmektedir. Cinler, dil bakımından Süryanice dilini bilmektedir. Birçok büyünün yapımında medyumlar Süryanice dilini kullanmaktadır.

Büyü bozma işlemlerinde asıl olay büyünün yapıldığı, üzerinde çalışmaların yapıldı nesne yada nesneleri bulup ortadan kaldırmak gerekmektedir. Ak büyü kategorilerinde yer alan büyülerde bu gibi işlemlere gerek olmadan medyumun yeteneklerine göre bozumlarda bulunması yeterli görülmektedir. Kara büyülerde, büyüye maruz kalan kişi olaylardan yüksek derecede etkilendiklerinden dolayı bu tür büyülerin bozum işlemleri oldukça riskli ve tehlikelidir.

Büyü Bozumu konusunda engin deneyimler kazanan Medyum Özgür Mesut hocamız, başta kara büyüler olmak üzere tüm büyü türlerinin bozum işlemlerini profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Herhangi bir nedenden dolayı bir  büyüye maruz kaldıysanız Mesut hocamızı arayabilir, uzaktan destek alabilir, yapılacak işlemler konusunda fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Büyü Bozabilen Hocalar

Büyü Bozabilen Hocalar Haksız nedenlerden dolayı büyülere maruz kalan kişilerin yakınları genellikle evham yapmakta ve …