Anasayfa / Bağlama Büyüsü / Güvenilir Medyum

Güvenilir Medyum

 

Medyum Nedir?

Bugün sizler için ilk yazımızı hazırlıyor, toplum tarafından merak edilen soruların cevapların bir kısmına cevap vermek adına yazıları paylaşmaya karar verdik. Öncelik olarak medyum nedir? sorusuna cevap vererek başlayacağız. Medyumlar, doğuştan gelen özel yetenekleri sayesinde metafizik varlıklarla iletişim kurabilen, kur’an ve büyü ilimine hakim kişilerdir. Uyguladıkları alternatif tıp yöntemleri ile yüzyıllar boyunca birçok kişinin hayatında önemli değişiklikler meydana getirerek kendilerini kanıtlamış kişilerdir.

Medyumların Çalışma Alanları Nelerdir?

Medyumlar, genel olarak büyü ilimi, vekf ilimi ve yıldıznameler ile bugüne kadar birçok kişinin sıkıntılarına çözüm üretmişlerdir. Yapılan büyüler, insanlığın zararına dokunmayan, tamamen olumlu sonuçlar doğurabilecek büyülerden oluşmaktadır. Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Papaz Büyüsü, Büyü Bozma gibi işlemler son zamanlarda popüler hale gelmiş, medyumların sürekli uygulama halinde bulundukları büyüler arasında yer almaktadır. Büyülerin yapılması için bazı doğal oluşumlara ihtiyaç duyulmaktadır. Her büyünün birbirinden farklı olabildiği gibi, medyumlar arasında da farklılıklar bulunabilmektedir.

Büyülerin İnsan Üzerindeki Etkisi

Büyüler, yeryüzüne indiği andan itibaren maruz kalınan kişiler üzerinde etkiler bırakmıştır. Bazı büyüler göz ile görülemeyen etkiler bıraksa da, bazı büyüler oldukça kötü etkilere neden olabilmektedir. Burada önemli olan faktör, yapılan büyünün bağlı olduğu kategoridir. Bilindiği üzere büyüler ak büyüler ve kara büyüler olarak 2 ana grup altında incelenmektedir. Ak büyüler, günümüz medyumları tarafından yapılan, insan sağlığına olumsuz etkileri bulunmayan büyülerdir. Kara büyüler ise, eski çağlarda yaygın olan, günümüzde pek fazla yapılmayan bir büyüdür. Bu tür büyülere maruz kalan kişiler, hem psikolojik, hemde sağlık açısından büyük zararlar meydana getirmektedir. Bu konuda medyumun önemi gerçekten fazladır.

Gerçek Bir Medyum Nasıl Bulunur

Genel olarak büyü yaptırmak isteyen kişilerin ortak derdi, alanında uzman bir medyum bulamayışlarıdır. Bu konuda okuyucularımıza vereceğimiz tek tavsiye Özgür Mesut hocadır.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

medyum Bağlama Büyüsü

Medyum ve Medyumların Gizli Güçleri

Medyumların Gizli Güçleri Hayat, bazen herkese güzel şeyler vermez ve her kese eşit davranmaz. Kimine …