Medyum Ne Demek?


Medyum Ne Demek?

Birçok kişi eskilerden beridir büyü yapan kişilerin sıfatlarını büyücü, falcı, üfürükçü olarak biliyor, kimse medyum denilince ne denmek istediğini anlamıyor. Bu durum aslında bir gelenek olduğunun bir göstergesi olup, tarihin birçok devrinden bu yana aslında büyücü olarak bildiğimiz kişilerin gerçek adlandırılmaları medyum olarak ifade edilmesi daha doğrudur. Medyumlar, dünyanın var olduğu zamandan bu yana aktif bir şekilde alternatif uygulamalar geliştirmekte ve bu uygulamaları insanlığın hizmetine sunmak adına yıllardır türlü türlü emekler harcamaktadırlar.

Medyumlar herkesin olabileceği bir olay değildir. İnsanlar defter kitap ezberleyip, sınavlara çalışarak doktor olup hasta tedavisi yapabiliyorlar fakat medyum olabilmek için defter kitap gerekmediği gibi yalnızca özel yeteneklere sahip olunması ve doğuştan bu yeteneklerin keşfedilmesi gerekilmektedir.

Medyumlar olacak kişiler, çocuk yaşlarda bir medyumun yanında yetişmeye başlar ve tüm büyü uygulamalarını baştan sona detaylı bir şekilde öğrenerek kendi başlarına büyü yapabilirler. Büyü yapabilmek için medyumların metafizik varlıkların güçlerine ihtiyaç duymaktadırlar. Medyumlar, metafizik varlıklar ile iletişi sağlayıp kendilerine bağlayabildikleri an asıl medyumlar olabilmekte ve o an büyü yapmaya başlayabilmekteler.

Medyumlar, tamamen insanların yararına uygulamalar geliştirmek adına geliştirdikleri uygulamalar arasında yer alan aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi uygulamalar son zamanlarda gerek yurt içerisinde gerek yurt dışarısında yaşayan birçok vatandaşımız tarafından tercih edilmekte veya aranmaktadır. Eğer bu konu hakkında bir medyumla konuşmak büyüler konusunda destek almak istiyorsanız adresiniz  hocamız Özgür Mesut hocamız olmalıdır. Kendisi medyum nedir sorusuna verilecek en özverili cevap olabileceğini belirtmek isteriz.

Incoming search terms:

  • kayseri medyum yaşar hoca

Benzer Yazılar

Medyum MARKUS

Medyum MARKuS

Medyum MARKuS

Bana yapılan büyüler dahi beni güçlendirmeye devam etti. Şu anda emrimde Rahmani şeytani ve Hristiyan alemleri bulunmaktadır. Rabbimin izniyle insanlara faydalı olmaya çalışıyorum.

Takip Edin

Beni Sosyal Medyadan Takip edebilir ve Ulaşabilirsiniz

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Haber Bülteni

Bültene Kaydolunuz. Düzenli olarak yazılarımızı takip ediniz.

Fanpage