Anasayfa / Aşk Büyüsü / Medyum Nedir ? Ne Yapar?

Medyum Nedir ? Ne Yapar?

Medyum Nedir? 

            Medyum paranormal ve duyusal algı olarak doğa üstü güçlere sahip olan kişidir. Doğuştan gelen bu yetenek sayesinde hayatı yorumlama ve algılama anlamında üstün beceriye sahip olan medyumlar sorunların çözümünde ve karmaşık durumların aydınlatılmasında önemli rol oynarlar.

Gerçek Medyumluk ve Medyumluk Yeteneği

Birçok alanda olduğu gibi medyum da sahte ve gerçek olarak bireylerin karşısına çıkmaktadır. Sahte medyumlar kazanç elde etmek amacıyla bireyleri aldatarak onları istismar eder. Ancak gerçek medyumlar yetenekleri ve sezgileri sayesinde bireylere yol gösterici ve rehberlik eder ve bilgi vererek onlara danışmanlık yapar. Gerçek medyumlar doğuştan gelen yeteneğe sahiptir. Bu yeteneği sayesinde olayları anlama ve kavrama becerisi ile telepatik güç kullanarak trans haline geçerler. Trans haline geçen gerçek medyumlar gelecek hakkında durumları hesap ederek en kuvvetli ihtimalleri ortaya koyarlar. Medyumlar fizik ötesi dünya ile iletişim kurarak trans halinde bulunabilirler. Böylece anlaşılması zor ve güç durumları kendilerine has yöntemlerle gerçeğe en yakın bilgiyi elde ederler.

Aşk Büyüsü

Sevdiği kişiyle ömür boyu beraber olmayı sağlayan aşk büyüsü değişik yöntemler ile yapılan bir büyüdür. Aşk büyüsü ayrılan kişileri birleştirmek için de kullanılan bir büyü yöntemidir. Kolay şekilde yapılabilen aşk büyüsü için tarifler vardır. Bir incirle yapılan bu aşk büyüsü yönteminde incir üzerine bin kere büyülü söz okunur ve sevilen kimseye bu incir yedirilir. Böylece o kimseye aşık olarak iki kişi arasında muhabbet oluşur. Bir diğer yöntemde ise sevdiğinden karşılık göremeyen kişi için aşk büyüsü yapma tarifi şöyledir. Kırmızıbiberin çekirdekleri çıkarılır ve 41 adeti alınır. Her çekirdeğe bir Yasin suresi okumak suretiyle çekirdekler tekrar bibere doldurulur. Bu biber ateşe atılır ve büyü duası Türkçe okunarak kişiye aşk büyüsü yapılır. 7 gün süreyle bu yapılarak aşk büyüsü tamamlanmış olur.

Bağlama Büyüsü

            Bağlama büyüsü çiftler arasında bozulan muhabbeti onarmak ve samimi ilişki sağlamak amacıyla yapılır. Değişik yöntemlerle yapılan bağlama büyüsü resim ile dua ile ya da bardak ile yapılabilen bir işlemdir. Bağlama büyüsü yaparken önemli hususlar vardır. Bağlama büyüsü evli eşler arasında bağlama yapılabildiği gibi sözlü, nişanlı ve sevdiği kişiyi bağlamak için de yapılabilen bir büyü yöntemidir. Bu yöntemle dil bağlama büyüsü, erkeği bağlama büyüsü, kadını bağlama büyüsü şeklinde büyülerde yapılarak farklı şekillerde bağlama büyüsü uygulaması yapılabilir. Aşama aşama yapılan büyü işleminde her aşama titizlikle ve doğru şekilde yapılarak sonuca ulaşılır. Herhangi bir aşamada yapılan eksik işlem amacı ulaşmayı engeller.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …