Anasayfa / Aşk Büyüsü / Medyumlar ve Yıldızname

Medyumlar ve Yıldızname

Dünya üzerinde hiçbir canlı yada olay insanların geleceği ile ilgili bir bilgi veremez. Bunun aksini iddia eden herkes bir takım uydurmalar ile insanlara umut dağıtan kişilerdir. Örneğin fal geleneği kimse fala inanmaz ama ne yaparsa yapsın falsız da kalamaz. Fal gibi telve yolu ile gelecekten haber almak nasıl mümkün olabilir diye hiçbir insan düşünüyor mu? buna biz çok şaşırıyoruz.

Bazı medyumlar, insanlara anlık olaylar hakkında bilgi verebilir. Bunun temel sebebi ise; medyumların aracılık kurduğu cinlerin olaylardan haberleri olmasıdır. Cinler, yapıları nedeni ile ışık hızından kat ve kat daha güçlü bir hızla hareket ederler. Saniyede dünya çevresini 8 kez dolaşabildiklerinden dolayı bazı olayları 2 3 dk önce görebilme durumları bulunmaktadır.

Yıldızname denilen olay ile de geçmişte yaşadığınız olayları ve gelecekte yaşanılması söz konusu bazı olayları öğrenebiliriz. Bunu aslında herkes yapabilir ama en sağlıklısı yine medyumlların elleri altında geçmektedir.

Yıldızname bakımında esas alınan durumlar; kişinin net bir şekilde öğrenilmiş doğum tarihi gün ay yıl olarak ve doğum saatidir. Bu bilgiler öğrenildikten sonra yıldızlara bakılarak kişinin profili incelenir ve hakkında gerçek ve net bilgiler ortaya çıkmaktadır.

Medyum Özgür Mesut hocamız, yıldızname bakımını ücretsiz olarak kişilere bakmaktadır. Bunun için yapmanız gereken telefon ile arayıp gerekli bilgileri vermeniz ve daha sonra net ve doğru bir şekilde yıldızname falınıza baktırmanızdır.

 

Etiketler: medyum, yıldızname, ücretsiz yıldızname, yıldızname bakan medyum

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …