Anasayfa / Aşk Büyüsü / Medyum Nedir?

Medyum Nedir?

Medyumların görevi ile ilgili son zamanlarda çok farklı söylentiler dolaşmaktadır. Bu görev üstüne çok farklı işler yüklenmiş, çok farklı yöntemler bu kişilerin üstüne yüklenmiş gibi gösterilmektedir. Bu görevlerden kısaca bahsetmek gerekir ise, kahve ile fal bakma işlemi, gelecekten haber verme, büyücülük gibi sıfatlar son zamanlarda medyumlara yüklenmiş sahte sıfatlardır.

Gerçek medyumlar asla kendilerini belirli edecek davranışlarda bulunmazlar. Genellikle toplumdan birisi gibi görünerek sadece gerçek sıkıntıların olduğu durumlarda kendilerini belirli ederler. Yaptıkları işler genel olarak gelen isteklere göre büyüler, tılsımlar ve muskalar hazırlamaktır. Bazı durumlar için ise kişinin yıldıznamesine bakarak bazı bilgiler paylaşmaktadır.

Medyumlar asla gelecekten haber veremezler. Sadece günümüzde yaşanılan fakat sizin haberiniz olmadan gerçekleşen olaylar hakkında bilgi verebilmektedirler. Gelecekten haber veriyorum diyen, fal bakan kişiler tamamen bunu maddi kaynak elde etmek için yapan kişilerdir. Bu gibi durumlar yaşadığınız an o kişiler ile iletişiminizi koparmanızı tavsiye etmekteyiz.

Gerçek medyumlar, büyü olarak genel olarak bilinen Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Papaz Büyüsü, Büyü Bozma, Kısmet Açma, Geri Döndürme gibi gibi birçok büyüyü hakim bir şekilde uygulamaktadırlar. Her birisinin kendisine has uygulama yöntemleri bulunmaktadır.

Büyülerden ziyade büyü bozma uygulaması için sık bir şekilde ziyaret edilmektedirler. Bu işlem büyü yapmanın aksine oldukça zordur. Aktif olarak büyü bozma işlemini yapacak medyum bulmak Türkiye şartlarında gerçekten zordur. Bu nedenle bir medyum ile iletişime geçmeden önce muhakkak referans istenmeli ve yaptığı çalışmalardaki başarı oranı muhakkak sorulmalı eğer tam anlamı ile size güvence veriyor ise o şekilde çalışmalara başlayın.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …