Anasayfa / Bağlama Büyüsü / Metafizik Enerjiler ve Bağlama Büyüsü Kavramı

Metafizik Enerjiler ve Bağlama Büyüsü Kavramı

Metafizik Enerjiler Ve Büyü Kavramı

Yaşadığımız hayat sadece gözlerimizle gördüğümüz maddesel boyuttan ibaret değildir. Kuranı Kerimde de bildirildiği üzere melekler ve cinler alemi olarak adlandırılan boyutlar mevcuttur. Aynı zamanda insan ruh denilen öze sahiptir.Bağlama Büyüsü Ruhun yapısı maddesel bir boyutta değil tamamen enerjik bir alanlardır. Dünya hayatında ruh insan bedenine hapis olmuştur.

Bu nedenledir ki; insanın yaşamında ruhsal boyut büyük önem taşımaktadır. Büyü kavramı işte bu ruhsal boyut üzerindeki enerjilerin yönlendirilmesi olarak tanımlanmaktadır. Metafizik alem ve büyü alanında uzman olan kişilere ise medyum adı verilmektedir. Psişik yetenekleri diğer insanlara göre daha üst seviyede olan medyumlar; ruhsal enerjilerin durumlarının değiştirilmesi için metafizik boyutta çalışmalar gerçekleştirirler.

Kalplerin Birbirine Bağlanması İçin Yapılan Büyüler

Çok defa duyduğumuz platonik aşk kavramı; bir bireyin diğer bireye aşık iken aşkına aynı karşılığı bulamama halidir. Bu durumun metafizik boyutunda iki insanın enerjileri birbirlerine uyum sağlamadığı için aşk duygusu karşı tarafta yeşermemektedir. Seven kişi sevgisine karşılık bulabilmek için bağlama büyüsü yaptırır. İki insanın birbirlerini sevmeleri ve sevgilerinde birbirlerine karşılık vermeleri için yapılan bağlama büyüleri metafizik alemde söz konusu iki insanın enerjilerinin birbirlerine çevrilmesi durumudur.

​​​​​​Bağlama Büyüsünün Özellikleri ve Etkileri

* Metafizik alanında deneyimli bağlama büyüsü yapan medyumlar tarafından gerçekleştirilen metafizik çalışmalar kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir.
* Bağlama büyüsü sayesinde sevgisine karşılık bulamayan kişinin sevdiğinden yanıt alması sağlandığı gibi hiç birbirlerini tanımayan kişiler arasında aşk doğması da sağlanabilir.
* Büyü çalışmasından önce medyumun, büyü yaptıracak kişinin bu kararında emin olduğunu hissetmesi gerekir. Bu nedenle medyumla yapılan görüşmede büyü yaptıracak kişinin kararlı bir biçimde ben bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum demesi gerekmektedir.

Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Metafizik çalışmalar esnasında bağlama büyüsü yapan medyumlar için en önemli konu temiz niyettir. Bir evliliği yıkmak için büyü yapmaya çalışıldığını anlayan medyum metafizik anlamda herhangi bir çalışma yapmayacaktır. Büyünün kötü niyetli olarak hazırlanması; insanların enerji düzeylerini oldukça negatif bir biçimde etkiler.

Büyü çalışmalarında mutlaka güvenilir medyumlardan yardım alınması gerekmektedir. Kendi iradenizle bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum dedikten sonra medyumun direktiflerini eksiksiz olarak yapmanız gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

medyum Bağlama Büyüsü

Medyum ve Medyumların Gizli Güçleri

Medyumların Gizli Güçleri Hayat, bazen herkese güzel şeyler vermez ve her kese eşit davranmaz. Kimine …