Anasayfa / Aşk Büyüsü / Musallat Tedavisi

Musallat Tedavisi

Ülkemizde son zamanlarda Cin Musallatına uğrayan kişi sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bu saldırıların sebepleri konusunda birden fazla neden ortaya çıkmaktadır. Başlıca nedenler arasında bir kişi tarafından büyüye maruz kalma ve bu büyü nedeni ile kişinin metafizik varlıklar tarafından saldırılara karşı savunmasız olmasından kaynaklanmaktadır. İkini neden ise meraktır. Bizim insanımız her şeye merak saldığı gibi bu konuya da fazlası ile merak salmakta ve uğraşmaktadır. Yanlış ve bilgisiz bir şekilde yapılan cin çağırma ayinlerinde kişiler yanlış yöntemler uygulaması nedeni ile cin saldırılarına uğramaktadırlar.

Ülkemizde, yapılan her büyünün ardından büyüye maruz kalan kişinin hayatında belirli bir oranda değişiklik meydana gelmektedir. Bu değişiklik, büyüde kullanılan cinlerin bedeni işgal etmesi ile başlıyor ve kişinin intihar etmesi ile bitiyor.

Cin Musallatı, tedavi edilmediği sürece etkisi geçen bir durum değildir. Musallata uğrayan kişi zamanla aklını kaybederek yönetimi metafizik varlıkların eline bırakmaktadır. Bu durumun tek bir tedavi yöntemi bulunmaktadır. İlmi gücü bir medyuma sorunu anlatmanız gerekmektedir. Türkiye sınırları içerisinde her medyum musallat tedavisi yapmamaktadır. Sebebi ise, musallatın kendilerine de sıçrayacağı korkusudur.

Bu işte uzman olan kişiler ise genellikle kara büyüler ile uğraşan kişilerdir. Musallat tedavisinin en önemli aşaması büyüde kullanılan malzeme, muska ya da tılsımı bulmaktır. Eğer bu nesnelere ulaşılamaz ise durum biraz daha kötüleşebilir, işlem sırası uzayabilmektedir. Nesnelere ulaşıldıktan sonra, büyüde aracılık eden cin ırkı tespit edilir ve bu ırk hakkındaki araştırmalar yapılır. Hiçbir cin, musallat olduğu bedeni terk etmek istemez bu yüzden yeri geldiğinde büyüye maruz kalan kişinin eli kolu bağlanarak karanlık bir ortamda döverek musallatın def edildiği görülmektedir.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …