Anasayfa / Papaz Büyüsü / Nasıl Medyum Olunur

Nasıl Medyum Olunur

Medyumlar, yeryüzünde büyüler dünyasının bir temsilcisi olarak görev yaparlar. Bu görevi yerine getirebilecek insanlar yeryüzünde çok az bir miktarda kalmıştır. Medyum olabilmek sonradan kazanılan bir durum değildir. Kişilere verilen doğuştan gelen yeteneklerin açığa çıkması ile kişiler medyum olabilmektedir.

Medyumlar, açığa çıkan yeteneklerinin keşfi sonrasında çocuk yaşlarda başlayan eğitimler ile donanımları güçlü hale gelene kadar özel ortamlarda hem din üzerine hem de tüm kutsal kitaplar üzerine eğitimler ile geçmiş zamanlarda kullanılan diller üzerine yaptıkları araştırmalar sonucunda hocaları tarafından yeterli görülmeleri durumunda çalışmalara başlayabilir hem kendilerine uygun büyü yöntemleri geliştirebilir, uygulamaya koyabilirler.

Medyumlar, başta ak büyüler olmak üzere tüm büyü türleri üzerinde çalışmalar yapabilir, geliştirebilirler. Bu konuda edindiği bilgileri kimseler ile paylaşmayan medyumlardan farklı bir kişiliğe sahip olan Özgür Mesut Hocamız, sizlerden gelen tüm istekleri yerine getirebildiği gibi aklınızda bulunan tüm soruların cevaplarını da verebilmektedir. Bir telefon ile tüm sorularınızın cevabını alabileceğinizi unutmadan söyleyerek sizlere büyü dünyasının çok geniş bir yelpaze üzerinde işlediğini de bildirmek isterim.

Etiketler: Medyum Nedir, Medyum Nasıl Olunur, Medyum Olabilmek İçin Neler Gerekli, Medyum Nasıl Olunur

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Hakkında

Papaz Büyüsü Hakkında Günümüzde papaz büyüsü ile ilgili oldukça fazla bilgi bulunmaktadır. Bu bilgilerin kimi …