Anasayfa / Papaz Büyüsü / Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

İnsanlar üzerinde psikolojik etki, baskı kurmak doğal yollar ile pek mümkün değildir. Hiçbir insan, kolay bir şekilde kendisini başka birisinin kolları altına bırakmaz, kendilerini tehlikeye atmazlar. Bu duruma alternatif bir yöntem geliştiren medyumlar Papaz Büyüsünü geliştirmiş, insanlığın hizmetine sunmuştur.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Sadece ve sadece medyumların yapması gereken Papaz Büyüsü, doğurduğu sonuçlar nedeni ile karanlık büyüler statüsünde yer almaktadır. Bu büyü ile bir insanı rahatlıkla yönlendirebilir, istediği kararları kolaylıkla uygulatabilmektedir. Bu büyü ile bir kişinin hayatına son verilebildiği gibi, bir bölge ya da topluluğunda başına felaketlerin gelmesi de mümkündür.

Bu tür karanlık büyülerin yapımında her zaman cinler aleminden ifrit cinlerin yardımlarına gerek vardır. İfrit cinler aracılığı ile yeryüzünde yapılan tüm büyüler karanlık sonuçlara sebebiyet vermektedir.

Bu büyünün yapımını diğer büyü türleri ile karıştırmamak gerekiyor. Özel yöntemleri bulunduğu gibi kişilerden de ek gereksinimlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçtan kısaca bahsetmek gerekir ise “kan” olarak söyleyebiliriz. Büyüye maruz kalacak kişiden alınacak bir tüp kan örneği bu büyünün etkisini göstermesi için kafidir.

Medyumlar, ak büyüleri yapma konusundan kendilerine güvenmektedir. Karanlık büyülerde ise durum farklıdır. Her medyum, karanlık büyü yapabilecek bir güce, iradeye sahip değildir. Bunun için araştırmalarınızı en doğru şekilde yaparak en iyi medyuma ulaşmanız gerekmektedir.

 

Etiketler: Papaz Büyüsü, Papaz Büyüsü Nedir, Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır, Papaz Büyüsü Yapan Medyum

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Hakkında

Papaz Büyüsü Hakkında Günümüzde papaz büyüsü ile ilgili oldukça fazla bilgi bulunmaktadır. Bu bilgilerin kimi …