Anasayfa / Aşk Büyüsü / Profesyonel Papaz Büyüsü

Profesyonel Papaz Büyüsü

 

Profesyonel Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Tarihi İslamiyetten daha eski devirlere dayanan, belkide milyonlarca insan üzerinde etkisi bulunmuş, bulunmaya da devam eden bir büyü hakkında konuşmak istiyorum. Papaz Büyüsü olarak da adlandırılan, isminin başında bulunan “Papaz” kelimesi ile hiç alakası bulunmayan bu büyü aslında farklı uygulama yöntemleri ile tüm coğrafyalarda uygulanmaktadır.

Papazlar, yapıları itibari ile büyüden uzak duran, büyünün insan dünyası içerisinde yer almaması gerektiğini savunan kişilerdir. Bu büyünün bu ad ile isimlendirilmesi de oldukça tartışmalı bir konudur. Kara büyü olarak da bilinen Papaz Büyüsü, ifrit cinler aracılığı ile yapılmaktadır. Bu cinler aracılığı ile yapılan büyülerin tamamı insanların zarar vermek, hayatlarına son vermek ya da akli dengelerini kaybetmelerine neden olmaktadır.

Papaz Büyüsü, yalnızca gerçek bir medyum tarafından yapılması durumunda etki gösteren bir büyü türüdür. Gerek günümüzde olsun, gerek ise geçmişte olsun her medyum ifrit cinler ile kolay kolay iletişim kuramaz, büyülerin yapımında aracı olmak istemezlerdi. Bu nedenle ifrit cinler üzerinde etki kurabilen gerçek medyumlar, bu büyüyü yapabilmektedir.

Etkili bir Papaz Büyüsü için  bazı gereksinimlere ihtiyaç duyulmaktadır. Ak büyülerin aksine Kara büyülerde, büyüye maruz kalacak kişiden alınacak kişisel bir eşya ya da tırnak, saç, tükürük, kan gibi ögeler, büyü yapımı sırasında oldukça etkili olup başarı oranının yükselmesini sağlamaktadır. Kara büyülerin başarı oranı oldukça zordur. Başarıya ulaşan Papaz Büyüsü gibi Kara büyülerin ise bozulma ihtimali oldukça zor olup her medyumun yapabileceği bir iş değildir.

Hakkında Uzman Medyum

İlginizi Çekebilir

Papaz Büyüsü

Uzman Medyum ile Aşkınıza Kavuşun

Hepimizin en büyük hayalidir sevdiği insan ile Güzel bir yuva kurmak, mutlu bir aile yaşantısı …